Wpis z mikrobloga

@BombaskaEskadraLotnicza: A właśnie się zastanawiałem nad tym bo nie śledzę kinematografii meksykańskiej na bieżąco . Nudna mi się zdaje - to raz , dwa - banem skrytobójczym zniechęcono mnie do tegoż artysty ,ale odcinki z zeszłego miesiąca wydawały mi się lekko ocenzurowane z treści szkalujących centralę a momentami nawet poprawne politycznie. Teraz mnie wyjaśniłeś rozterki moje.
  • Odpowiedz
@bellacavem: Kinematografii meksykańskiej nie da się oglądać od dawna, bo od dawna nie ma tam nic ciekawego. Chodzi i opowiada jakieś #!$%@? ze swojego życia. Równie dobrze możesz oglądać timelapsy z rośnięcia trawy. Ogólnie chodzi o to, że srawek montując się na Szkolnej świadczył wszystkim usługi informatyczne. I wykorzystując niewiedzę montował jakieś ustrojstwa do śledzenia, szpiegowania itd. Jak dawał Kononowi czy Majorowi telefony to z team viewerem itp. I tak
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: trafnie oceniłeś stan kinematografii meksykańskiej.Ostatni wartościowy film od pueblos to " Amorres Perros" a to przecież 2000r. Inna klasyczna pozycja : " Za pierwszym razem nie nagrało się " też wiekowa już. A srawek powinien martwić się żeby ktoś jego maryjoli wirusa nie zainstalował.
  • Odpowiedz