Wpis z mikrobloga

Nie pozdrawiam bezmózgów którzy osobie z ukraińskimi blachami wybazgrali samochód i przebili opony na jednym z podkrakowskich Taurusow, można nie lubić Ukraińców ale trzeba na prawdę mieć gówno zamiast mózgu by robić takie rzeczy losowej osobie której się nawet nie zna

#ukraina #krakow ##!$%@?
billuscher - Nie pozdrawiam bezmózgów którzy osobie z ukraińskimi blachami wybazgrali...

źródło: IMG_20240519_205706

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
@BudapestPalyaudvar: widzisz zniszczone auto i tłumaczysz to "a skąd wiesz czy to nie byczek co powinien być na froncie albo porachuki" i się dziwisz, że nikt z tobą nie chce gadać. Jak samochód potrąci babcię na pasach to zadajesz pytanie "a może to była poszukiwana listem gończym seryjna morderczyni?"?
  • Odpowiedz
@i20918: To mnie najbardziej śmieszy, przyjeżdzają słoiki i chcą ustawiać życie innym. Później jeszcze głosują na różne wynalazki.

@billuscher Sam siebie wyjaśniłeś. Ty taki społecznik jesteś co jak widzi kogoś z ostrym sprzętem to zamiast uciekać straszysz że zadzwonisz na policję? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@metaxy: Bo to chyba jest argument, co nie? Porachunki. Ukrainiec, nie wiem pobił kogoś, nie wypłacił wynagrodzenia czy cokolwiek innego i trafił na gościa, który nie popuścił i się zemścił, więc argument z babcią jest totalnie bez sensu. I nie ważne czy to szoszon, bolak czy filipińczyk.
  • Odpowiedz
Bo to chyba jest argument, co nie? Porachunki. Ukrainiec, nie wiem pobił kogoś, nie wypłacił wynagrodzenia czy cokolwiek innego i trafił na gościa, który nie popuścił i się zemścił,


@BudapestPalyaudvar: bardzo ładnie to napisałeś "nie wiem". A #!$%@?. A może był to rehabilitant osoby niepełnosprawnej, nie wiem strażak, opatrywał kogoś, przeprowadzał staruszki przez jezdnie...
  • Odpowiedz
bo były tam hasła ogólnie wycelowane w Ukrainę to pierwsza rzecz, druga że to nie usprawiedliwia niszczenia czyjejś własności i pisania takich haseł na co są paragrafy


@billuscher: a Ty masz tsy latka i nie wiesz jak się rozkręca nienawiść do innych? Od takich ogólnych hasełek do brania spraw w swoje ręce przez gmin jest bardzo krótka droga. Kiedyś na wezwania proboszcza czy plotkę puszczoną przez jakiegoś wiejskiego głupka ludzie
  • Odpowiedz
bardzo ładnie to napisałeś "nie wiem". A #!$%@?. A może był to rehabilitant osoby niepełnosprawnej, nie wiem strażak, opatrywał kogoś, przeprowadzał staruszki przez jezdnie...


@metaxy: Może. A może porachunki i zemsta jakich pełno na świecie.
  • Odpowiedz
  • 0
@SergioMinetti: odezwał się prawilniak, zapalony kibol Wisły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jestem społecznikiem ale to #!$%@? robić komuś coś takiego, a co do "ustawiania" komuś życia to jest różnica między nie wiem protestem a zniszczeniem komuś mienia, gdyby ktoś ci wparował do domu i go podpalił też byś tak go bronił?
@g-ey: to zapraszam na czarną listę
@BlogoslawionyTwarozyc rozumiem, dlatego informuję żeby
  • Odpowiedz
  • 0
@BudapestPalyaudvar: I co z tego ile ma lat? Gdyby ktoś Tobie zniszczył auto cieszyłbyś się?
Hasła na szybach, równie dobrze mogły to być jakieś ruskie też nie wiem od razu wszyscy mają ból że oskarżam Polaków xD
@KarmelkowyZubr Jakby to spotkało Polaka to byłby wykop z płomieniem i miliony prób wystalkowania takiej osoby, groźby, wyzwiska śmieszy mnie czasem jak wykop traktuje inaczej dwie różne sprawy.
  • Odpowiedz
@billuscher: Generalnie jest to jakiś gruz, który dawno powinien być zabrany z ulicy na złomowanie. Biorąc pod uwagę stan samochodu (prawie stoi na felgach) jego właściciela może już nie być między żywymi.

Jedyne co powinien rozsądny człowiek zrobić to rozlać olej roślinny i wezwać straż miejską, że trzeba odholować złom a nie robić gryzmoły.
  • Odpowiedz