Wpis z mikrobloga

#kononowicz Oficjalnie ogłaszam swój transfer do GÓRSKIEJ DRUŻYNY
Skoro i tak na tym tagu jest się wyzywanym od bielskich łonuc, jeśli nie plusuje się Diamentowej Kingi i Sheriffa z Grajewa, to przynajmniej dorobię se do zasiłku. Pan Sławek to konkretny gość jeśli chodzi o interesy, zgodził się na wszystkie moje warunki, rozmowa trwała 5 min. Mam zapewnione:
- Pińcet złoty miesięcznie płatne z góry blikiem (już wydałem 300 PLN w osiedlowym monopolowym - I co Wy na to biedaki?)
- co tydzień będę otrzymywał zużytą bieliznę Mariolki (to był mój warunek sine qua non) - pan Sławek obiecał, że zadba o dyskrecję i hermetyczne zabezpieczenie przesyłki w SMART PLASTIC BAGS na swój koszt.
- otrzymałem bardzo dogodne warunki zakupu jego samochodu - Renault Kangoo (auto ma zamontowaną instalację gazową Prince i CHIP zapewniający dodatkowe 15 koni mechanicznych) W tym momencie jestem pewien, że nasra**** na blat swojego biurka z zazdrości - idź się podetrzyj.

POlecam deale z panem Sławkiem! Uczciwy, rzetelny, słowny! #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@bellacavem: Nie no, Czika jest jeden i nic nie zmienia nigdzie się nie ukrywa pod innym nickiem. Ale zainspirowałeś mnie - przecież jak zrobię drugie konto i będę na dwa telefony gadał do Was, to drugi kontrakt wynegocjuję!!! Co by tu sobie zażyczyć...
  • Odpowiedz
  • 2
@pyczasty: Ooo, dobrze, że jesteś! Mam na start stanowisko senior advisor and coordinator - także wiesz, w strukturze naszej korporacji jestem Twoim bezpośrednim przełożonym xD
P.S. Sławek chce, żebyś został za tym kontenerem na osiedlu Sheriffa dzień dłużej - KONIECZNIE POTRZEBUJEMY jego zdjęcie, jak idzie nabombiony! Oszczędzaj baterię w telefonie, nie siedź tyle na Wykopie - MUSIMY MIEĆ ZDJĘCIE LUB FILM Z SZERYFEM!
  • Odpowiedz