Wpis z mikrobloga

@onlyigor: polecam ten pasek - 5 dolarów kosztuje pełna wersja, a jest naprawdę dobry (najbardziej przypomina ten z win7, ale ma większe możliwości konfiguracji).
  • Odpowiedz
@rovi: o, tak szybko? Myślałem, że trochę poczekamy. :) W ogóle coś czuję, że to będzie dobra aktualizacja. Przyznam, że Windows 8 już na starcie był świetny, a z kolejnymi update'ami robi się coraz lepszy.
  • Odpowiedz
@rss: zgadzam się w 100%. jak widziałem jego początki u znajomych to, aż mnie odrzucało - tak cukierkowo. Ale odkąd mam i używam na swoim - bardzo dobry OS ;)
  • Odpowiedz
@rovi: Miałem identycznie, przy zakupie nowego laptopa, podkreślałem, że chce bez W8. Ten, którego wybrałem miał W8 więc nie miałem wyjścia (teoretycznie mogłem przeinstalować, ale mi się nie chciało :D). Na początku było ciężko, ale teraz już się przyzwyczaiłem, a ten pasek start to tak z ciekawości chciałbym zobaczyć/mieć :) @rss: Poczekam do 8 ;)
  • Odpowiedz
@onlyigor: litości, czytaj ze zrozumieniem:

W >>jednej z przyszłych<< aktualizacji Windows 8.1 powróci klasyczne Menu Start, choć w nieco odświeżonym wydaniu.


Korzystam z tego update'tu, który wyjdzie za tydzień od niemal miesiąca i uwierz, że tam tego nie ma.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: Litości, to chyba Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem

http://pclab.pl/news57153.html -> " W jednej z przyszłych aktualizacji Windows 8.1 powróci klasyczne Menu Start, choć w nieco odświeżonym wydaniu."

http://pclab.pl/news57151.html -> "To nie wszystko. Hop hop! Wróci menu START! :D"

Z naszej dwójki to Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Ja tylko podaję to co przeczytałem na stronie. Nie wiem, gdzie ty widzisz moje problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@onlyigor:

1. nie odpowiadam za ewentualne dyletanctwo autorów tych tekstów;

2. w jednym i drugim tekście sugerują, że ta zmiana pojawi się w jednym z przyszłych update'ów (a nie w tych, który zwykli użytkownicy dostaną 8.04.)

3. Windows 8.1 Update 1 to 7 instalatorów i żaden z nich nie wprowadza takiego menu start, jakie pokazano na build.

4. nie wyklucza to, że taka zmiana pojawi się w JEDNYM Z PRZYSZŁYCH update'ów.
  • Odpowiedz