Wpis z mikrobloga

Weźcie zmieńcie płytę, ciągle tylko o tych ruskich itd. Rzygać się chce, daj jakiś dowód że to są ruscy itp. A nie tylko przez osiem lat pOlki i Polacy...
  • Odpowiedz
@badreligion66: Ta, a konfederacki rzep na spermiarzy - Zajączkowska, siedziała tam i coś przebąkiwała o Trzaskowskim XD Komedia w wykonaniu knura i konfederuskiej kurtyzany
  • Odpowiedz
@bastek66 serio nie widzisz wady w tym, że ktoś narzuca innym jak ma zyc bo bozia tak mówi? To że moja wolnosc osobista zalezy od tego czy Pan w sukience powie to czy tamto? Że ktoś komuś zagląda do łóżka czy hehe przypadkiem nie ma męża albo żony tej samej płci? Że wracają choroby ktore juz dawno były opanowane bo śmiercionka zabija
  • Odpowiedz
@row_marsjanski: Kto ci coś narzuca? Zagląda do łóżka? Ktoś ci zabrania się szczepić?

To że moja wolnosc osobista zalezy od tego czy Pan w sukience powie to czy tamto?

W Kanadzie czy Szkocji już tak jest z troonami.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bastek66 tak, chociażby nie mogę zrobić zakupów w niedziele. Moje podatki idą na finansowanie religi w szkołach, w wojsku czy w innych instytucjach mamy kapelanów. Na każdej uroczystości Państwowej jest jakiś klecha. Nie można wprowadzić "kompromisu aborcyjengo" bo episkopat sie obrazi. Ja nie jestem homoseksualistą, ale znam ludzi którzy boją się do tego przyznać bo co ludzie powiedzą, a sam żyłem w nieformalnym zwiazku co stało zgorszenie wśród wierzącej starszyzny bo jak
  • Odpowiedz
ażby nie mogę zrobić zakupów w niedziele.

@row_marsjanski: No to czemu rządący tego nie zmienią? A, lewary koalicjanci się nie zgadzają.

Moje podatki idą na finansowanie religi w szkołach,

Zgadzam się, nie powinno być w ogóle lekcji religii w szkołach

w wojsku czy w innych instytucjach mamy kapelanów.

Też nie widzę sensu dzisiaj

Na każdej uroczystości Państwowej jest jakiś klecha.

A co w tym złego?

Nie można wprowadzić "kompromisu aborcyjengo" bo
  • Odpowiedz
@bastek66 to, że obecna lewica nie ma nic wspólnego z lewica per se to wstyd i hańba. Polska z tego co wiem jest państwem świeckim i w uchwalaniu prawa w dupie powinna mieć zdanie wszelkich związków wyznaniowych. Co do episkopatu to zobacz ilu polityków mizdrzy sie do biskupów i jak próbuje się przypodobać, żeby na kazaniu w niedziele powiedzieli o nich dobre słowo.

Moj znajomy pochodzi z małej miejscowości z Warmii i
  • Odpowiedz
to, że obecna lewica nie ma nic wspólnego z lewica per se to wstyd i hańba

@row_marsjanski: Ja bym wolał by w całości lewica była na śmietniku historii.

Co do episkopatu to zobacz ilu polityków mizdrzy sie do biskupów i jak próbuje się przypodobać

Ciekawe czy nowa władza będzie to robiła jak poprzednio gdy rządzili

Moj znajomy pochodzi z małej miejscowości z Warmii i dalej nie powiedział w domu ze jest
  • Odpowiedz
@bastek66 lewica, taka jak stare SLD jest potrzebna, źeby walczyc o prawa pracownicze, źeby bogaci nie chcieli wykorzystywać biednych. To co obecnie jest w sejmie to jest wyrob lewicopodobny. Dalej uwazam, ze nakazy i zakazy sa potrzebne bo ludzie to #!$%@? i jak mogą tylko przyoszczędzić czy oszukać innych to to będą robić. I proszę nie sprowadzaj argumentów do roli ad absurdum jak to robi mazurek, bo tylko pokazujesz swoją ignorancję i
  • Odpowiedz