Wpis z mikrobloga

#famemma dobra przyznać się która pała życiowa zapłaciła za to gowno wczoraj 5 dych. Tak, tak już to słyszałem, że dla większości 50zl to tyle co nic bo przecież każdy tu biznesmen
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mnie też, ale gdybym dał się tak wydymac w anal+ to dziś rano by mnie pewnie bolała dupa
  • 14
  • Odpowiedz
Tak, tak już to słyszałem, że dla większości 50zl to tyle co nic


@Frieza_Gold: 50 zł dla większości tutaj to nic, dla tego też właśnie można zaobserwować tutaj przed każdą galą czegokolwiek ten spam osób sępiących o dostęp do wydarzenia XD
  • Odpowiedz
@Frieza_Gold: Jaki lubrykant?Ze ty takie dodatki potrzebujesz to nie znaczy ze kazdy.Co cie obchodzi co kto sobie kupuje i za ile.Najwieksze #!$%@? zyciowe to te co wchodza w internet zeby napisac komentarz twojego typu.
Ludzie lubia rozrywke wrestling,telenowele i inne smieszne rzeczy.To nie znaczy ze ameby umyslowe twojego pokroju maja decydowac co kogo smieszy,interesuje i jest dla niego rozrywka.
I nie dziwie sie ze piszesz o lubrykantach skoro cie dupa boli
  • Odpowiedz
  • 0
@Frieza_Gold Serio trzeba być niezła ameba umysłową z bólem dupska żeby takie komentarze pisać i szukać poklasku żeby podbudować swoje dupopiekace ego.Moje dzieci są już dawno na swoim ty za to raczej z takim nastawieniem nigdy ich nie będziesz mial.Chyba że znajdziesz jakąś poczware co ci je wysra.Uzyj tego lubrykantu,hatfu.
  • Odpowiedz
  • 0
15 lat na wykopie robi swoje widze i chłop udaje, że ma rodzinę. Wyginaj dalej dziewczynki anime oglądać i sobie do tego podwalać zwyrolu, a nie wkręcać, że dzieci odchowałeś. Co najwyżej mogłeś je zrobić w to wierze, ale nie odchować na swoje #!$%@?
Frieza_Gold - 15 lat na wykopie robi swoje widze i chłop udaje, że ma rodzinę. Wygina...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Frieza_Gold Ale z ciebie błazen kolego.Poleciales grzebać w komentarzach i znalazłeś jakiś zabawny randomowy koment do wpisu na Mirko w najnowszych i jeszcze pisać o anime a sam masz anime w avatarze.Gowno wiesz i jeszcze chcesz uczyć innych jak mają żyć i na co pieniądze wydawać.
Weź się raczej za swoją edukację najpierw i przestań oceniać innych po tym na co wydają swoje pieniądze.Zyj dalej w tej bajce z twojego awataru i
  • Odpowiedz
  • 0
@zd4n14: nie grzebać w komentarzach, tylko wszedłem na twój profil i to pierwszy post z brzegu, nie moja wina, że spędzasz sobotę na podwalaniu sobie do anime dziewczynek. Dzieci bankowo dumne, ze starego. Wiedzą o twoich zainteresowaniach, że lubisz małe dziewczynki w wersji anime? To by tłumaczyło czemu wykupujesz pdfmma, tam też są tacy co lubią małe dziewczynki.
  • Odpowiedz