Wpis z mikrobloga

131 295 - 650 = 130 645
Data donacji - 17.05.2024
Rodzaj donacji - płytki krwi z osoczem
Miejsce donacji - RCKiK Wrocław
Grupa krwi - A Rh+
Prywatny licznik - 80411 ml

Poszedłem na osocze bo tylko to po ostatniej donacji mogłem oddać a chciałem jeszcze przed wyjazdem bo po powrocie będzie 28 dni przerwy a lekarz poprosił o płytki. Jak to? zapytałem. A no tak, że od tygodnia są nowe wytyczne i niektóre przerwy miedzy donacjami uległy skróceniu. Skróceniu uległy też inne przerwy np. po szyciu czy wizycie u stomatologa.

Ostatnio pisałem że aplikacja "Dawca Krwi" chyba coś niedomaga bo zaproponowała mi następną wizytę znacznie wcześniej niż wynikało to z dotychczasowych wyliczeń. Chyba muszę jej zwrócić honor bo widocznie już wtedy, jeszcze przed wprowadzeniem zmian ustawiła mi terminy po nowemu :) GutForJu

Co do czekolad to na razie są, jak Pani powiedziała, tymczasowe bo czekają na zamówienie. Dostało mi sie mleczne z Goplany (90g) i pozostałe z Milano (100g). Wziąłem sobie dwie różne a resztę klasycznie rozdałem. Goplana jak dla mnie nie do zjedzenia. Jakbym jadł cukier łyżeczką. Milano spróbuję w przyszłym tygodniu ;)

#barylkakrwi #krew #krwiodawstwo #rckik #rckikwroclaw

Wpis został dodany za pomocą tego skryptu.
Dodaj wpis | Regulamin | Wzór wpisu | Strona akcji
Zatoichisan - 131 295 - 650 = 130 645
Data donacji - 17.05.2024
Rodzaj donacji - płyt...

źródło: c0dcdd1b5f1dfffb431f5a620

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@KomendaGlownaPolicji: Ciężko znależć w necie jakiś klarowny spis wszystkich zmian ale pod linkiem masz jakieś info na początek. Na przykład płytki możesz teraz oddawać co 14 dni ale nie wiem czy jest jakiś roczny limit bo tego i lekarz nie wiedział :) Inne zmiany też powiedział mi lekarz na badaniu przed donacją ale większości nie zapamiętałem.

https://wykop.pl/link/7442479/skrocone-przerwy-miedzy-donacjami-od-11-maja-2024
  • Odpowiedz