Wpis z mikrobloga

@Stabilizator: Problem jest z tymi którzy twierdzą że aborcja to zabicie dziecka i to jest niedopuszczalne. Bo inaczej, taka 15 latka która zostanie zgwałcona przez trzech arabów wpuszczonych za rządów pisu będzie musiała wychować dziecko jednego z nich jeśli zajdzie w ciążę. No tak, chyba nikt nie pozwoli jej zabić dziecko, prawda? Bo jeśli jej pozwolą zabić dziecko to może się okazać że jutro pozwolą zabić ciebie. No bo w czym
  • Odpowiedz
@aarahon: przypomnij mi ten przypadek z 3 arabami z PiSu, bo to ciekawe co mówisz i chciałbym doczytać Xd, albo po prostu przystań kłamać, ok?
  • Odpowiedz
przypomnij mi ten przypadek z 3 arabami z PiSu


@nth4: jaki przypadek?

albo po prostu przystań kłamać, ok?


@nth4: a potrafisz wskazać moje kłamstwo czy je sobie uroiłeś?
  • Odpowiedz
@aarahon: no no pojawia się język miłości. Mam wysłać kwiaty z przeprosinami? Przecież napisałem, że nie kłamstwo a manipulacja, czyli też kłamstwo ale takie mniejsze xd.
  • Odpowiedz
Przecież napisałem, że nie kłamstwo a manipulacja


@nth4: dopiero teraz.

czyli też kłamstwo ale takie mniejsze xd.


@nth4: więc gdybym skłamał to potrafił byś to wskazać a nie uciekał od odpowiedzi jak tchórz albo Krzysztof Bosak.
aarahon - >Przecież napisałem, że nie kłamstwo a manipulacja

@nth4: dopiero teraz. 
...
  • Odpowiedz
@aarahon: wskazałem gdzie jest manipulacja, czyli de facto kłamstwo, w twojej wypowiedzi. W pierwszym komentarzu, mam podać linka czy sobie poradzisz i znajdziesz?
  • Odpowiedz
W pierwszym komentarzu, mam podać linka czy sobie poradzisz i znajdziesz?


@nth4: masz zacytować co jest kłamstwem i wyjaśnić dlaczego.
  • Odpowiedz
@aarahon: zmień na: ... przez nielegalnych migrantów wypuszczonych przez Tuska. Dobrze brzmi, prawda? A tak samo nieprawdziwe, chodź wydaje się niestety bardziej prawdopodobne.
  • Odpowiedz
zmień na: ... przez nielegalnych migrantów wypuszczonych przez Tuska.


@nth4: nie będę kłamał jak ty xD

Dobrze brzmi, prawda?


@nth4: rozumiem że kłamstwo dobrze ci brzmi. Ale ja wolę prawdę, nie chcę zostać lewakiem xD

A tak samo nieprawdziwe, chodź wydaje się niestety bardziej prawdopodobne.


@nth4: tyle że co najmniej trzech arabów zostało wpuszczonych do Polski za rządów pis i jest to prawda.

Nie potrafisz udowodnić swoich słów więc
  • Odpowiedz