Wpis z mikrobloga

Co myślicie o zakupie pontonu intex seahawk 4 i jakiegoś budżetowego silnika elektrycznego? Na normalną łódź niestety nie mam miejsca, a chciałbym liznąć trochę tego uczucia łowienia z łodzi. Oglądałem kilka filmów i sporo ludzi z nich korzysta, nawet z jakimiś modyfikacjami typu twarda podłoga i wygląda to fajnie. A koszt jest śmieszny.
#wedkowanie #wedkarstwo #ryby
  • 28
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: Ta, jest napisane, że tak.

Tylko z tymi podłogami coś było nie tak. W sensie są dwa typy ich i jeden z nich jest #!$%@?, a drugi zajebisty sztywny jak w łodzi.

Btw. Ja bym takiego małego #!$%@? nie brał. Jak już to coś większego. Mam taką małą łódeczkę (tj. Wciąż większą od tego pontonu) i jest tragedia. Wsadzisz silnik, akumulator torbę i już nie ma miejsca. Jak jeszcze masz echo, jakieś wiadra to nie ma gdzie nóg
  • Odpowiedz
@MateMizu: Ja wiele miejsca nie potrzebuję - akumulator, wędki i pudełka z przynętami. Coś innego będzie już ponad mój budżet, bo za nówki idziemy w tysiące czyli wracamy do szukania używki, co jest często upierdliwe ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: to ma w środku wymiary 170x60, to tyle co nic, do tego ławeczka. Będziesz się mocno męczyć. Ja przy twoim wzroście na takim maluchu (a i tak większym) mam ciężko.

Ja bym szukał używki jal się uda, no ale w ostateczności możesz wziąć. Tylko komfort to będzie żaden i będziesz kombinować z miejscem.

Jak chcesz to ci jutro się zapakuje ze sprzętem do trochę większej łódki i zrobię zdjęcie
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: W zeszłym miesiącu kupiłem używany ponton Navipoland 260 albo 280, nie pamiętam, bez podłogi z pełnym wyposażeniem (wiosła, 2 ławki, zestaw naprawczy, pompka) za 500 zł. Szukaj na OLXie masa używek w dobrych cenach jest.
  • Odpowiedz