Wpis z mikrobloga

  • 1
@Myszka_: On nawet nie napisał że chce jej pomóc tylko skrytykował publikowanie tej wiadomości. Jakąś schizofrenie masz że odpowiadasz na rzeczy o których nikt nie pisze?
  • Odpowiedz
  • 0
@Myszka_: To Ty się do mnie przyebałaś patologio. A jednak typowa p0lka istnieje. Sama zaczęła męczyć dupę, leci dalej twardo nawet gdy piszę żeby dała sobie spokój i już nie odpisywała. a Później płacz i odwracania kota ogonem " buuu, bo too twoja wina". Śmiech na sali co ty sobą reprezentujesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@mejjt: Białorycerzyk który zamiast rycersko bronić różową to leje na nią i pisze jej że jest patologią z płytkim mentalem, bo znalazła sobie powód do połechtanie ego napierdzielając się z chorej panny. Zwoje ci się nie przegrzały?
  • Odpowiedz
  • 0
@Beskter: nie popieram upubliczniania korespondencji. Tak jak op myślę, że chce wyciągnąć coś na litość, a dzięki wpisowi każdy bialorycerzyk może podzielić się swoimi dobrami, bo są empatyczni i wspaniali. Ja tylko zażartowałam, że nie mieć nawet 50 zł to jest problem i dalej męczydupa poleciała z gorzkimi żalami. Chcecie robić za sponsora dla p0lki to proszę bardzo, otoczcie ją opieką. Tylko czego chcesz ode mnie, ja jej nic nie dam
  • Odpowiedz
  • 0
@Myszka_: Ale nikt nie każe ci jej nic dawać. Ty to w ogóle ogarniasz? Ok, wróć do podstawówki. Naucz się czytać ze zrozumieniem, jakiś psychiatra niech ogarnie co tam się dzieje pod kopułką a później wróć i przeproś.
  • Odpowiedz
  • 0
@Myszka_: No i jak na litość chce coś wyciągnąć skoro napisała to w prywatnej wiadomości, tak żeby nikt inny nie widział i usunęła całkowicie post z pytaniem o link do restrima. Ty wiesz co w ogóle komentujesz?
  • Odpowiedz
  • 0
@Seba05: a w dupie mam jakąś żebraczkę i jej choroby. Nie chce mi się z tobą gadać, strasznie jesteś męczący chłoptasiu, naiwny i głupi. Kiedyś dorośniesz to może zmądrzejesz
  • Odpowiedz
  • 0
@Myszka_:
To ty nazywasz żebraczką jakąś dziewczynę, która pyta o darmowy link. Masa ludzi pyta tu o link do filmu, gry czy serialu a ty masz ból dupy o jakąś losową pannę tylko po to by sobie podnieść samoocenę. Dobra, bez kitu, ja już kończę z tobą dyskusję. świat byłby lepszy gdyby osoby takie jak ty kisiły się razem w swoim spier doleniu i nie zatruwały reszty społeczeństwa. Cya.
  • Odpowiedz