Wpis z mikrobloga

@mejjt: Ale z ciebie odpad społeczny. Dziewczyna pisze, że ma problem i to nie mały a ty jeszcze naśmiewasz się z tego publicznie. Śmieszą cię osoby chore? Jak w tym kraju może być dobrze wśród takich odpadów jak ty.
  • Odpowiedz
  • 0
@Seba05: różowe paski są przebiegłe na litość chce wyciągnąć link do restrimu rycerzyku to wyślij jej a nie beczysz
  • Odpowiedz
@mejjt: A skąd ty możesz wiedzieć, że trafiłeś akurat na taką przebiegłą babe a nie dziewczynę która naprawdę do końca dnia będzie się trzęsła, bo trafiła na taki odpad jak ty. Nie rycerzyk, bo w Uju mam czy to dziewczyna czy facet. Kto by tam nie był zareagował bym tak samo.
  • Odpowiedz
@mejjt: To trzeba było się nie przejmować innymi i olać to co pisze a nie się jeszcze nabijać i wystawiać chorą dziewczynę na lincz.
  • Odpowiedz
  • 1
@Seba05: ale Ci się włączył bialorycerzyk. Odezwij się do niej i daj te 50 zł, niech ma i ogląda te małpy w cyrku, ale za twoje
  • Odpowiedz
  • 0
@Myszka_: Jeśli za twoim różowym paskiem kryje się prawdziwa dziewczyna to współczuje twoim bliskim. Prawdziwa empatyczna płeć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Myszka_: Aż wali tą twoją empatycznością prosto w ryj. Nie odpisuj już, bo tylko potwierdzasz stereotypy o prawdziwej p0lce a liczyłem na to że nie jest tak źle.
  • Odpowiedz
  • 0
@Seba05: p0lka zawsze chce kogoś wydoić. Ja nie rozdaję żebrakom i pasożytom pieniędzy, nawet drobnych menelom, zawsze każę im #!$%@?ć. Daj jej tą kasę i będzie koniec tematu
  • Odpowiedz
  • 0
@Myszka_: Ale ona o żadną kasę nie pytała. Z czytaniem ze zrozumieniem też masz problem? Pytała o link do restrima, który jest darmowy. Ja yebie, no beton konkretny, gratuluję.
  • Odpowiedz
  • 0
@Myszka_: jak na jedno wychodzi? Ty tak na poważnie? Dawno z tak płytkim osobnikiem nie miałem do czynienia. Nie pogrążaj się już bardziej.
  • Odpowiedz