Wpis z mikrobloga

Co jak co ale to szantażowanie Buddy to gruba przesada. I ja wiem, że go nie lubicie bo jeździ Ferrari i go stać na wszystko ale chłop zrobił więcej dobrego niż 3/4 polskiego yt razem wzięte. Możemy tu żartować, trollować itp. ale tu trzeba się za nim wstawić
#famemma
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@General-franco: zejdź na ziemię. To wykreowany śmieć. Coś jak kruszwil u kamerzysty. Niedługo wyjdą fajne rzeczy i cwel będzie mógł się chować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co jak co ale to szantażowanie Buddy to gruba przesada. I ja wiem, że go nie lubicie bo jeździ Ferrari a wy Toyotą ale chłop zrobił więcej dobrego niż 3/4 polskiego yt razem wzięte. Możemy tu żartować, trollować itp. ale tu trzeba się za nim wstawić


@General-franco: Oczywiście, że tak. Szantażowanie Buddy lub ogólnie kogokolwiek to turbo przesada i giga frajerskie zachowanie natomiast jego ruchy odnośnie tej sprawy również mega
  • Odpowiedz
ja wiem, że go nie lubicie bo jeździ Ferrari a wy Toyotą


@General-franco:
1. Co jest niby złego w jeżdżeniu toyotą?
2. Ferrari na polskie warunki jest słabe ponieważ ludzie nie szanują twojej własności i będą traktować to auto jak zabawkę wgniecenia od tłustych dup karyn i julek przy robieniu zdjęć są gwarantowane.
  • Odpowiedz
@antekstr

masz na mysli ze ukradł miliony albo jest słupem zlodziei wielomilionowych, a dał z tego 0.000001%? ale on chojny xDDDD idz tam dołzika żółtego kupuj dziecko i usun konto


Nie może być tak że wielomilionowy złodziej chodzi po wolności, daj mi na priv wszystko co wiesz a za 5 minut będę z tym na policji bo zakładam że sobie tego nie wymyśliłeś, prawda
  • Odpowiedz
@General-franco: Na litość, kogo chcesz tutaj wkurzyć ziomek XD Jak ktoś ma nawet lepsze auto (pochwalę się, jak ja) to będzie miał wywalone w to bo nie musi nikomu nic udowadniać. Chyba, że chcesz się kłócić z jakimś Maciusiami co zamiast odgrzać sobie obiad po testach 8-klasisty walą aktualnie konia do koleżanek z klasy bo akurat miały mini i rajstopy dopóki nie ma rodziców pisząc w przerwach jacy są bogaci
  • Odpowiedz