Wpis z mikrobloga

Co Skrzypczak zrobil Rosjanom ze tak atakuja go rosyjskie trolle na kanale historii realnej?
Gosc byl u zychowicza milion razy ale nigdy nie widzialem takiej fali agresywnych komentarzy wobec goscia
Prawie w kazdym komentarzu pada stwierdzenie "Benny Hill" (prawie zawsze z wielkiej litery) tak jakby chcieli zaprogramowac to stwierdzenie u odbiorcow.

Polecam sobie poogladac komentarze bo to ciekawe zjawisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W aplikacji mobilnej mozna zobaczyc jakie inne komentarze postowaly te konta ktore teraz pisza o skrzypczaku na tym samym kanale no i pojawia sie troche proputinowskich.

#ukraina
Dorodny_Wieprz - Co Skrzypczak zrobil Rosjanom ze tak atakuja go rosyjskie trolle na ...
  • 8
  • Odpowiedz
@Grooveer: Ja wiem o co chodzi tylko takiej fali komentarzy to nie widzialem nigdy, a filmy ogladam dlugo. Co takiego sie wydarzylo ze nagle poszla taka fala komentarzy negatywnych? Mimo ze skrzypczak to tam mial chyba z 30 filmikow. Bo mi to wyglada na jakas zorganizowana akcje.
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz: Przecież gościu od samego początku mówił że ten konflikt będzie trwał dwa tygodnie potem że miesiąc innym razem że góra pół roku i po Rosji. Praktycznie każda jego analiza się nie sprawdzała więc się nie dziwie że ludzie się z niego śmieją
  • Odpowiedz