Wpis z mikrobloga

Hej, czy istnieje jakiś abonament lub jakaś aplikacja, do której podepnę kartę płatniczą (lub która umożliwia płatności blikiem), która pozwoli mi będąc na wakacjach na czytanie ebooków na Kindle? Chodzi mi o to żebym nie musiał się nigdzie logować i szukać po różnych stronach książek, tylko żebym w obrębie jednej aplikacji mógł sobie wybrać jakąś książkę i ja kupić (w przypadku braku abonamentu) lub wybrać (w przypadku abonamentu) i jednym kliknięciem mieć ją na czytniku, bez podłączania czytnika kablem. Widzę że Empik Go wymaga aplikacji na PC i podłączenia czytnika kablem, a np. aplikacja Publio nie umożliwia zakupów, można tylko przeglądać co jest dostępne, ale żeby kupić trzeba wejść na stronę.
#kindle
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@siekieromotyka: no dobra, ale to wymaga najpierw zakupienia ebooka przez jakąś stronę. Chodzi mi żeby wszystko odbywało się w ramach jednak aplikacji na telefonie - przeglądanie, zakupienie, wysłanie na czytnik.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: tak właśnie myślałem, dzięki. A tak btw kojarzysz może czy ograniczenie do 7 lub 10 ebooków w przypadku abonamentu legimi wynika z tego, że pobrane książki zostają już u nas na zawsze? Czy po wygaśnięciu abonamentu znikają?
  • Odpowiedz