Wpis z mikrobloga

Żaden spell mnie nie weźmie na 10-tke, a mi się nie chcę robić grupy, każdego sprawdzać i czekać. Ostatnio podjąłem próbę na uldaman 10 i chciałem za wszelka cene priesta, żeby używał dominate mind na affixa i chłop nie dość, że cały klucz miał z tym problem to jeszcze wyszedł na ostatnim bossie. A na #!$%@? mi te teleporty, czego ja będę szukać na Dragon Isles? Jak będę chciał sobie podropić tmogi z rarków kiedyś to sobie użyję teleportu do Valdrakken i polecę do rarka. Co do achievementów typu feast of strenght to najmniej one mnie interesują. Żaden spell mnie nie weźmie, a na 100% robiłbym TOP DPS. Jeżeli chodzi o pvp i areny 3vs3 to dh jest superito, meta classa, S tier, ale ciężko znaleźć dobrych kompanów i nawet nie dobiłem 1k ratingu a już mi dawało multi gladów z 1.9k mmr także J3BAĆ PVP I PVE W TEJ GRZE ZAJ3BANEJ #worldofwarcraft #wow #zalesie #blizzard
Cechini_Mistrz - Żaden spell mnie nie weźmie na 10-tke, a mi się nie chcę robić grupy...

źródło: jebana gra

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@CzarnyMercedesAudiRS6: przez 15 minut listowania 10 AA zapisało sie 76 graczy, co w moim mniemaniu jest wynikiem niemiarodajnym, co jak co ale pro small dick gracze pve mają oczy w lepszej kondycji od normalnego człowieka i są bardziej spostrzegawczy i widzieli, że nie grałem nigdy tankiem
  • Odpowiedz
@Cechini_Mistrz: Nikt Cie nie bierze na 10tki bo zrobiłeś raptem jedną 9tke, wymęcz 9tki na wszystkim to Cie zaczną brać na 10tki. Albo rób swoje party zamiast marudzić.
  • Odpowiedz