Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś tryharduje w fpsy, bądź jakiekolwiek inne gierki na padzie i też jest zdania, że wszystkie pady bez dodatkowych przycisków to zwykle protezy dla niedzielnych grajków, to szczerze polecam. W tej cenie to świetna oferta. Jakiekolwiek pady za miliony monet od scuf czy battlebeaver mu nie ustępują, ba! Jest nawet lepszy bo ma hal effect, więc stick driftu nie uświadczycie.
Solidny soft, nielimitowana możliwość bindowania przycisków, regulacja oporu na stickach i triggerach.
#aliexpress #pcmasterrace #warzone #callofduty
Ralphs - Jeśli ktoś tryharduje w fpsy, bądź jakiekolwiek inne gierki na padzie i też ...

źródło: temp_file4301505700989317079

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@jurek-gagarin tak mordeczko, tego się spodziewałem. Już tłumaczę. Gry takie jak CoD i Apex są absolutnie zdominowane przez pady. Fpsy to nie tylko CS i Valo, pozdro
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@SZESCIOPAK_HARNASIA ok. Idź pogadaj z ludźmi z CDL, żeby graczy na myszkach dopuścili.
Osobiście gram na obu inputach, a wrzuciłem tylko screena z ali, bo dobra cena.
Ale oczywiście wiedziałem, że jakiś chłop się zesra, bo w fpsy to tylko prawilna myszunia
  • Odpowiedz
@Ralphs: hahahaha, a to będzie słabo świadczyć o tym padzie bo ja omyłkowo kupiłem 8bitdo ze zwykłymi gałkami (250pln) i stwierdziłem, że zmienię jak się zepsuje i cholera ciągle zero driftu. Żaden inny pad u mnie tyle nie przeżył.
Wiem, że to nie jest taki koks jak ten Apex ale dobry pad z 2 dodatkowymi przyciskami, makrami i czterema bindowaniami przycisków przełączanymi w locie to też nie w kij dmuchał
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ReeceWithouterpoon ogólnie to stickdrift występuje zawsze, jeśli mamy doczynienia z typowymi analogami bez efektu hala. Po prostu ten drift, który występuje u Ciebie nie wykracza poza deadzone w tytułach, które ogrywasz( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz