Wpis z mikrobloga

Ten typ to jakiś Miedwiediew Słowacji.
Jak czytam jego wypowiedzi to Putin brzmi mniej prorosyjsko.

Co tam się odwaliło na Słowacji że go wybrali. Jeszcze jakieś powiązania z mafią, zabójstwo dziennikarza.

Słowacy są aż tak głupi? Jednak doceniam trochę pisowcow w takim momencie. Można upaść niżej.
#slowacja
  • 32
  • Odpowiedz
@Kantar: A czy nasz naród jest w jakimś stopniu mądrzejszy od nich, skoro od tylu lat ludzie głosują na zmianę na te same ugrupowania i narzekają, że nie jest dobrze?
  • Odpowiedz
  • 0
@Kapa3991: myślałem o nich jako o takich mini Polakach z śmiesznym językiem co oferują różne dżemy i łakocie i sztuczki.
I że druga połowa kraju to cyganie. A tu takie rzeczy.

Dobrze że się rozdzielili z Czechami nie muszą się #!$%@?.
  • Odpowiedz
mądrzejszy od nich, skoro od tylu lat ludzie głosują na zmianę na te same ugrupowania


@rz3zni4: pochwal się na kogo głosujesz panie mądry
  • Odpowiedz
@rz3zni4 Nasz naród głosuje niezmiennie od 20 lat na PO i PiS, ponieważ alternatywy w postaci Konfederacji albo Lewicy są jeszcze gorsze. Poczytaj sobie wpisy k0nfiarzy na wykopie albo skrajnie lewicowych Julek na Twitterze i zastanów się czy lepiej, żeby mimo wszystko zarządzał nami Tusk z Platformą? Czy może jakiś Braun albo Żukowska reprezentujący tych oszołomów po obu stronach barykady?

Jeszcze o ile w przypadku Żukowskiej to byłby tylko cyrk na całego
  • Odpowiedz
@Kantar: Czesi w 1992, jako dominujący w Czechosłowacji, prosili Słowaków, godzili się na ustępstwa, byleby pozostała Czechosłowacja. Słowacja, tak jak ma w zwyczaju od 1939 roku. Mamy mieć niepodległy kraj, #!$%@? wszystkim na imię. No to mają. Krew węgierska krąży w ich żyłach. A Węgrzy (szczególnie za Orbana) traktuje ten kraj jako Górne Węgry i mają roszczenia terytorialne xd.
  • Odpowiedz
@Kantar: to kwestia populacji i ilości „dużych” ośrodków miejskich. Taka Słowacja lub Węgry to kraje gdzie mieszkańcy od centrum po liberałów mają nic do powiedzenia, bo ich głosy są niczym w stosunku większości obywateli będących na wsi lub małych miasteczkach. Takie województwo małopolskie lub Lubelskie. Muszę sprawdzić jak wygląda u nich ordynacja wyborcza, ale zakładam że jest podobnie do naszej, i mieszkańcy Bratysławy mają dużo mniejszą wagę głosu od mieszkańców wsi.
  • Odpowiedz
@Kantar: proponuje zapoznać się z biografią Meciara - jest nawet dosyć spoko dokument na HBO max :) Myślę, że w Polsce to się aż tak nie odwołało i nie odwala w porównaniu do Słowacji.
  • Odpowiedz