Wpis z mikrobloga

  • 0
@d4wid: widzę detektyw pierwsze co to zaczął prześwietlać tablice. Mieć ciekawe rzeczy skoro aż tak wnikliwa analizy na wykopie robisz. Kosiniak to debil z partii która jest kuwa od 80 lat koalicjantem każdego kto z nimi chce wejść w koalicję.


@yannikto:

pisanie konfiarskich spinów

Check

pisanie jak autysta

Check

bycie cynikiem

Check

Leć na czarną upo
  • Odpowiedz
ty tak serio?XD Co to za różnica dla kogo?

Skąd wy się bierzecie?


@d4wid: O co Ci chodzi i jakie wy? Doszukujesz się afery na siłę i tyle. Gość pisze o zaciąganiu się do legionu i walce na froncie, a nie o odstrzeliwaniu polityków.
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: O co Ci chodzi i jakie wy? Doszukujesz się afery na siłę i tyle. Gość pisze o zaciąganiu się do legionu i walce na froncie, a nie o odstrzeliwaniu polityków.


@ZygmnuntIgthorn: chłop dosłownie mówi, że kupi pistolet. Gdzie ja napisałem, że chodzi o odstrzeliwanie polityków?XD
  • Odpowiedz
  • 5
@d4wid ale o co tobie chodzi? To nie można kupić broni w pl? Można zafundować komuś broń gdy ta osoba ma pozwolenie. Można kupić czarnoprochowca komu chcesz. Nie rozumiem twojego autyzmu w tej sprawie.
  • Odpowiedz
Gdzie ja napisałem, że chodzi o odstrzeliwanie polityków?XD


@d4wid: To już tym bardziej nie rozumiem, po co ten cały wątek. Myślałem, że w związku z kontekstem doszukujesz się tam czegoś więcej.

chłop dosłownie mówi, że kupi pistolet.


@d4wid: Najprawdopodobniej mówi, że opłaci komuś pistolet. Nic więcej. Fundować znaczy też po prostu pokryć koszty.

Chłop pisze tylko tyle, że jak ktoś chce walczyć z Rosją niech jedzie na front, a jak
  • Odpowiedz
@d4wid: #!$%@?ć onuce, ale koleś wyraźnie napisał że zafunduje politykowi broń jeśli ten pojedzie walczyć na Ukrainę.
Jest tyle powodów by gnoić konfederatów, nie trzeba ich szukać na siłę.
  • Odpowiedz