Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem trochę najazdu na Michała.. Jeśli się nie mylę (a jeśli mylę to proszę poprawcie mnie), to w momencie kiedy decyzje mieli podjąć Michał z cyganką jako ostatni, to już i tak była przewaga u judaszycy o 1 osobę. Michał wiedząc, że nic swoim głosem nie zmieni skoro cyganka poszła też do judaszycy to poszedł po prostu tam gdzie jednak gdzieś tam dał słowo że pójdzie skoro jego głos i tak był bez znaczenia ¯\(ツ)/¯
#hotelparadise
  • 13
  • Odpowiedz
@sholz1 supportowal Bartka przez cały program, wręcz popychał ich parę do finału, nazywali się programowymi przyjaciółmi, którzy idą za sobą do końca. Więc nawet jak coś pod wpływem jakiś emocji obiecal adze, a ten glos i tak nie ważył to dla zasady powinien stanąć za Bartkiem. Moto jest jaki jest, ale dla mnie to zdrada porównywalna do świngi w hp4
  • Odpowiedz
@sholz1: tez mi się wydaje, że matematycznie tak by wychodziło, ale pewnie ten odszczepieniec oczekiwał samego gestu.

Michał robil dla Moto wiele w tym programie i apetyt temu drugiemu rósl po prostu w miarę jedzenia
  • Odpowiedz
  • 1
@alenajpierwkawa: Bartkowi za swoje zachowanie to nawet ch#j w d#pe się nie należy tym bardziej, że wcale się nie zmienił :V
Moim zdaniem Michał zrobił tak jak obiecał że zrobi - czyli słowny chłop i koniec historii( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: oddał mu nawet cyferkę z kodu przy zadaniu z lodem, żeby ułatwić moto wygraną konkurencji bo był pewny, że i tak moto go nie wyrzuci (kij że produkcja i tak nie zaakceptowała darowizny). Moto był zawsze wobec niego lojalny i Zbuk mógł powiedzieć ładnie "Judaszu obiecałem że stanę za wami, ale mój głos niczego już nie zmieni bo macie przewagę głosów, więc stanę za swoim programowym przyjacielem". Judasz w
  • Odpowiedz
@eliza-koper apetyt nie rósł tylko skoro nazywasz kogoś przyjacielem to chyba oczekujesz solidarności i wsparcia tej osoby. Nie chce bronić Bartka, ale chłop miał prawo czuć się zawiedziony i nie tylko Michał robił dla niego różne rzeczy, bo działało to w dwie strony.
  • Odpowiedz
@domkasromka: oczywiście, ale nie zakładam raczej, ze jesli ktoś mnie wspiera, to nie może też takich samych emocji mieć w stosunku do kogoś innego.
Moto zdawal się traktować Michała na wyłączność. A tu zaskoczenie. Mnie to tez zaskoczyło bo włazidupstwo Michała było tak wielkie, że prędzej bym się spodziewała, że wypchnie Adę niż nie stanie za nimi.
  • Odpowiedz