Wpis z mikrobloga

@ruszcz: Co za #!$%@?, kupiłaś internetowy kurs coachingu na przecenie?

@Merck_1ae7: to nie jest jego wina, że miałeś próbę samobójczą. to jak sobie z tym wszystkim poradziłeś zależy od Ciebie.


Rzeczywiście, zupełnie czynniki zewnętrzne nie wpływają na innych ludzi, ich samopoczucie, zdrowie i podejmowane decyzje. Wcale. Jesteśmy wszyscy samotnymi
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: dorosły +18 czy dorosły >23? Jeśli to drugie, to cofam swoje wcześniejsze słowa. Tzn. nadal może być toksyczną ofiarą etc. (sam taki jestem, przez rodziców, rodzinę, zaburzenia. rozwód i drwiny ludzi z mojego otoczenia), ale to nic nie tłuimaczy. Trzeba pracować nad sobą.
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7: Ja na miejscu tego gnębiciela raczej bym się przestraszył, że jakiś psychopata odwali mi coś gorszego niż naplucie na kurtkę w liceum i zgłosiłbym to na policję. Usuń to jeśli jeszcze nie wyświetlił, tylko sobie problemów możesz narobić.
  • Odpowiedz
@AlaskanskieRodeo: nie każda brzydka to KRUWAPOTWUUUUR. Znam brzydkie laski, które bym wypeklował, wymasował, znam takie których kijem bym nie tknął. A mam niskie standardy bo lubię peklować (byleby zadbana była, czysta i nie kłoda).
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7: masz 19 lat i dopiero szkołę skończyłeś? Rozumiem otoczkę i przesłanki, ale umówmy się, młodzież w wieku 15-19 lat często zachowuje się jak imbecyle, a w szkole zwłaszcza. Powiem tak, chociaż pochodzę ze spoko domu, bez przemocy, bez też jakiejś większej kasy to też zdarzało mi się w liceum zachowywać różnie. Nie gnębiłem ludzi, ale nieraz zachowałem się źle czy chamsko w stosunku do kogoś. Niech pierwszy rzuci kamieniem
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7: Chłopa, który uprzykrzył mi cała 6 klasę podstawówki, dorwałem na sparingach w klubie, gdzie chwile trenowałem k1. Miałem 20 lat, byłem po liceum i miałem 4 lata stażu w boksie, który trenowałem od końca gimnazjum. Klub nalexal do mojego znajomego trenera, chlop przyszedł na grupę zaawansowana na trening, akurat nie było trenera, prowadził trening najstarszy stażem zawodnik.

Chłop okazał się kompletna cipką i dostał solidnie na dziąsło najpierw ode
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7 jeżeli minęło od tego czasu 10-15 lat to w sumie ten koleś poszedł zapewne naprzód a Ty tam w głowie zostałeś w tym liceum.

„On odpisze wiesz co głupio wyszło, może przesadziłem” i zapomni o tym a Ty nadal tam w tym liceum jesteś.

Terapia tylko może Tobie pomóc.
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7 jeśli czułeś potrzebę wyrzucenia tego z siebie i odczułeś ulgę to rewelacja i w sumie tylko to się liczy. Jeśli typ się ogarnął to powinien przeprosić. Jeśli ma dzieci to można dodać że nie życzysz mu żeby trafiły w szkole na kogoś takiego.
  • Odpowiedz