Wpis z mikrobloga

@przemytni-azbestu: I miał rację. Anal kozak jak ma wokół siebie 10 ochroniarzy, a tak to zawsze był obsrany uszatka xD wywalił mu liścia, bo wiedział, że ochrona od razu złapie pasternaka i mu od tak nie odda, taki kozak z tego anala xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: Zgadzam się. Do tego dodam coś za co moge być #!$%@? tutaj, ale spodobało mi się gdy Uszatek proponował mu solówe poza kamerami.
  • Odpowiedz
Plastuś też dobry agent, dostał z liścia na face to face to nie dość, że oddał analowi z pięści to jeszcze płakał przez resztę konferencji, że co to ma być, że "on mnie przed walką bije ;_;;;;;;" xD


@przemytni-azbestu: Nie rozumiem za bardzo czego oczekujesz po jego osobie, typ centralnie gdyby nie ebe ebe niemiałaby nawet połowy swojej popularności. Prawda jest taka, że przez X czasu zaczepiał Kwiecińskiego, ubliżał mu, mówił
  • Odpowiedz
@Cztero0404 ty jesteś odklejony jak #!$%@? xD po pierwsze zaproponował mu Pasternak solówkę poza kamerami więc nawet nie oglądałeś a najwięcej masz do wysrania a po drugie człowieku jak Anal może z nim wyjść na solo? Ty jesteś nornlany?
  • Odpowiedz
@jankowalski811: Jeszcze raz matołku, jeśli Pasternak jest takim cwaniakiem to powinien zaproponować mu solówkę przed kamerami nie poza kamerami, ale wiadomo konsekwencje jeszcze mogłyby wjechać lub dostał w łeb przez przypadek publicznie to musi się zachowywać jak typowy szkolny cwaniaczek który biłby wszystkich w szatni od wf-u lub po szkole bo nie daj boże jeszcze kamera coś nagra i będzie miał przesrane. No, ale osobom których rozwój się zatrzymał mniej więcej
  • Odpowiedz
@Cztero0404 ciebie chyba jeszcze te perły i wóda od wczoraj trzyma.
Fakt, że gdyby nie ebe ebe to #!$%@? by znaczył w freakach
Coś ty się tak tych kobiet uczepił. Gdybym zaczął się do ciebie zwracać w żeńskiej formie to byś się nie #!$%@?ł?
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Nie, gdyby się zaczął do mnie zwracać w żeńskiej formie to przede wszystkim zrobiłbym to co tutaj. Czyli zapytałbym się go czy bycie kobietą to jest jakaś oblega po czym prawdopodobnie dostałby chwilowego zwarcia w głowie i by się zmieszał wychodząc na idiotę. @jankowalski811 A co boisz się pana dzielnicowego? Te wszystkie pseudo prawilne zasady to sobie możesz do kieszeni schować nie bądź naiwny dzieciaku.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 wątpię. Myślę, że by ci powiedział, że dla niego kobiety są spoko i ty widzisz bycie kobieta jako ta gorsza. On tylko uważa, że jesteś jedna z nich.
Tyburski się odpalił bo nazwali go transem. Uważasz, że nazwali go tak bo transy są gorsze czy dlatego, że wiedzieli, że on się #!$%@?, że umniejsza jego męskości.
  • Odpowiedz
@Blaevy: uszatek i tak by zrezygnował. Ta #!$%@? wszyscy chętni na solówy, nawet Greg coś do Ciosa się o to sapał, ale okazuje się ze jedynym ktory jest gotowy #!$%@?ć przeciwnikowi przed galą jest Tybori
  • Odpowiedz