Wpis z mikrobloga

Wygrałem ostatnio tablet Modecom. Rozpakowałem, włączyłem, stwierdzilem że do dupy i odłożyłem na półkę. Tak tam z dwa tygodnie przeleżał, aż wczoraj rozwaliłem ładowarkę do Szajsunga. Myślę sobie "póki nie kupię nowej, to poużywam tego". Po zainstalowaniu jednej aplikacji i ściągnięciu jednego pdf odłożyłem na półkę z chęcią skorzystania rano w pociągu.

Rano podnoszę, a on nie działa. Kompletna śmierć, nawet dioda ładowania się nie odzywa. -,-

Tak sobie myślę- jakie chińskie gówno się po drugim włączeniu psuje? Toż to chińskie radyjka i podróki Pegasusów były lepsze

#bekazandroida #nobodykiers #gorzkiezale #tablet #modecom
  • 7
  • Odpowiedz
@Celinka95: Mam tablet tej samej firmy FreeTAB + 2096HD. Gunwo jakiego nie polecam. Śmigało dobrze aż do czasu jak pierwszy raz podłączyłem wifi. Muli jak 100 diabłów. Raz może chodzić 2 minuty, raz 20 aż w końcu się zawiesza i trzeba go resetować. Bym go oddał do naprawy ale nie mam nawet papierków gwarancyjnych bo też to wygrałem ostatnio. Nic tylko utopić w bagnie.
  • Odpowiedz
@Celinka95: Dlatego jeśli ktoś mnie prosi o doradztwo w zakupie tabletu i mówi, że ma 700 zł, to mu mówię, że w grę wchodzi jedynie używany. Nie ma czegoś takiego jak "tani i dobry" tablet. Podobnie z laptopami, telefonami i kobietami. Tanie i dobre, to chyba tylko zapałki są, a i tak lepiej kupić zapalniczkę.
  • Odpowiedz
@Celinka95: ano, koło mnie leży papier z podpisem niejakiego Wojtaszczyka. Mam też ultrazajebisty Album Gołębi [po #!$%@? mi album?] Tak wgl zdaje mi się że mogłem widzieć ze trzy tygodnie temu największą ilość Wykopków w jednym miejscu :>
  • Odpowiedz