Wpis z mikrobloga

Zauważyłem że dzisiaj znowu administracja Wykopu zastosowała cenzurę i usunęła znalezisko z filmem Zimna Prawda który jest dostępny m.in. na CDA: https://www.cda.pl/video/2015059270

Można się nie zgadzać z treścią filmu ale faktem jest, iż treść filmu nie łamie prawa. A przypomnijmy, że łamanie prawa to m.in treści pedofilskie lub podżeganie do popełnienia przestępstwa. Film Zimna Prawda nie łamie polskiego prawa a mimo to jest usuwany z Wykopu. Dlaczego?
Dlatego że niezależnie od tego co sądzimy o zmianach klimatycznych, film ten unaocznia prawdę o ograniczaniu wolności i swobód obywatelskich, niezależności jednostek i prawa do suwerenności całych historycznych narodów. Rządy krajów oraz instytucje międzynarodowe cierpią na chorobliwą żądze władzy, władzy absolutnej. A zmiany klimatyczne, niezależnie od ich stopnia nasilenia oraz podstaw naukowych, zostały wykorzystane w tym procederze dążenia do władzy absolutnej, wręcz totalitarnej.

Niech każdy obejrzy ten film i sprawdzi na własną rękę dane w nim zaprezentowane. Tylko tak jednostka może się rozwijać. To nie ten film jest zagrożeniem dla polaków lub dla ludzkości. To cenzura nim jest.

#administracja #wykop #cenzuranawykopie #cenzura #administracjacontent #zmianyklimatu
  • 2
  • Odpowiedz
zmiany klimatyczne, niezależnie od ich stopnia nasilenia oraz podstaw naukowych, zostały wykorzystane w tym procederze dążenia do władzy absolutnej, wręcz totalitarnej.


@Amadek: i co ja mam z tym faktem zrobić? Gdzie zagłosować za likwidacją Black Rock albo odwołaniem Klausa Schwaba ze stanowiska? W jaką stronę podejmować jakąś inicjatywę?

  • Odpowiedz
Niech każdy obejrzy ten film i sprawdzi na własną rękę dane w nim zaprezentowane.


@Amadek: Poważnie do tego służy ten film? Nie widziałem żeby jeszcze ktoś sprawdził te dane i doszedł do wniosku że są poprawne i niezmanipulowane.
  • Odpowiedz