Wpis z mikrobloga

Rowerowe Mireczki mam pytanie: mam rower crossowy, w większości jeżdżę po asfalcie, czasami po lesie (powiedziałbym 75% asfalt, 25% las), czasem dojeżdżam do pracy, jeżdżę w zwykłym, codziennym obuwiu i muszę zmienić pedały. Nie chcę oczywiście niczego najtańszego, ani też za tysiące złotych. Platformy z pinami chyba nie będą zbyt dobre, bo podobno dość mocno niszczą obuwie. Jestem ciężki, więc na pewno też muszą być wytrzymałe. Nie zależy mi też żeby były jakieś bardzo lekkie, bo nie robi mi to większej różnicy. Oczywiście SPD całkowicie odpadają. Co byście polecili?
#rower #pytaniedoeksperta
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@ShpxLbh SPD odpada bo jeżdżę w zwykłych adidasach i nie chcę specjalnych butów do jazdy, tym bardziej, że pewnie prędzej się zabiję niż nauczę w nich jeździć ;)

@goferek no właśnie cały czas mam takie zwykłe i trochę mi się ślizgają, a oprócz tego w poprzednich mi się wysypało łożysko, a obecne zaczynają jakoś dziwnie przeskakiwać, więc muszę je jak najszybciej wymienić żeby nie mieć znowu nagle problemu kilkadziesiąt km od domu.
  • Odpowiedz