Wpis z mikrobloga

@azi90: Dlatego ja daję na ludzi, którym posypało się zdrowie a nie na ludzi, którym posypało się mienie. Po to są ubezpieczalnie, żeby się od takich wypadków zabezpieczyć.
  • Odpowiedz
  • 53
@Maly_Jasio: panie, ale po co ubezpieczac, jak mozna przycinac pare stowek miesiecznie???, miliony ludzi traci prace z dnia na dzien, ale nikt nie zebra po internetach....
  • Odpowiedz
@azi90: Wczoraj oglądałam "Uwagę" o tym pożarze. Najbardziej rozwaliło mnie to jak ci, którzy mieli tam sklepy zaatakowali właścicielkę tego obiektu. Zupełnie jakby ona miała gołymi rękami w 2 dni postawić nową halę, a dziennikarz do niej "To co ci ludzie mają zrobić?". Oczywiście większość nie miała ubezpieczenia albo mieli takie, które pożaru nie uwzględniały xD
  • Odpowiedz
nie miała ubezpieczenia albo mieli takie, które pożaru nie uwzględniały


@Klatwa_Borsuka: mieli ubezpieczenie OC bo..... umowa dzierżawy stoiska nakładała taki obowiązek. Innego już nie nakładała, więc ciul.

Od czasów Cimoszewicza ("trzeba się było ubezpieczać") jestem zdania że pierydolić swobodę gospodarczą, tylko #!$%@?ć obowiązek określonych ubezpieczeń, bo potem na takich paprykarzach ("Jak żyć panie premierze") rosną sobie takie Obajtki.
  • Odpowiedz