Wpis z mikrobloga

#hotelparadise potencjał był na uber ale nikt nie wykorzystał. Prócz Luizy, która po prostu przedstawiała swój punkt widzenia nikt się nie odzywał. Każdy siedział jak ten ciul cicho. Olka mnie zawiodła, zamiast im cisnąć to jedyne co robiła to strzelała głupie miny. Nikt nie podchwycił sugestii Moto i nie przycisnął Judasza.
  • 6
  • Odpowiedz
@psingwina: a wiesz o tym że ta pandora trwała kilka godzin a nam pokazali tylko 15 minut? Jestem pewna że tam było więcej dyskusji i wiecej osob się udzielało tylko po prostu nam tego nie pokazali.
  • Odpowiedz
@psingwina ale nie sądzę, że nagle Kasia czy Kacper odezwali się z jakąś pyskówka..każde z nich zadało jakieś niewygodne pytanie z anonima, a jak przyszło co do czego to nie jakby nie wiedzieli co tam robią😌
  • Odpowiedz
  • 15
@Gazolina: no co Ty nie powiesz? Dobrze że mówisz, bo po 8 sezonach myślałam że faktycznie 15 minut trwa.

Mogła i trwać 72h dynda mi to, ale jeśli to są najmocniejsze momenty z niej, to była słaba. Jeśli ma się długi materiał a wybiera się z niego takie gunwo jakie Nam zaserwowano, to nie liczylabym że mocniejsze akcje usunęli, tylko ich nie było. Wiedzą, że ludzie chcą mięsa a nie cukierków.
  • Odpowiedz
@psingwina: po tym co piszesz wnoszę, że nie masz pojęcia o tym , że widzieliśmy to co produkcja zmontowała a nie to co rzeczywiście się wydarzyło...
p.s. gówno pisze się przez "ó"
  • Odpowiedz