Wpis z mikrobloga

Pizza z biedry, nie dość że na promocji to jeszcze jakoś dwa razy więcej mięsa niż normalnie. Patrzyłem na inne tego samego typu i miały dużo mniej składników. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ser dołożony, a mięso poukładane własnoręcznie.

Zapytacie czy polecam? Tak średnio ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#biedronka #pizza
K-S- - Pizza z biedry, nie dość że na promocji to jeszcze jakoś dwa razy więcej mięsa...

źródło: pizza

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@K-S-: straszne są te pizze
z raz na rok najdzie ochota będąc gdzieś w sklepie - bo nowość, bo zanim zamówię z dostawą to taką mrożoną już sobie odpiekę. I zawsze jest rozczarowanie i przerwa na kolejny rok xd

jeszcze te włoskie gustobello z biedry są zjadliwe, ale dalej to 3/10, a cenowo tyle co pół dobrej pizzy z dostawą bo kosztuje jakoś 15-20zł (zależy od składników)
zdecydowanie lepiej kupić
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Vadzior: W 100% się z tobą zgodzę, tutaj rzuciła mi się w oczy ilość tej kiełbasy. Mówię sobie że będzie wyżerka. A tu nie dość że ciasto jak podeszwa to jeszcze to mięso jakieś takie bez smaku.

Zresztą z innymi gotowymi produktami jest u nich podobnie, lasanie, pierogi, tortile kiedyś były tanie i zjadliwe a teraz nie dość że droższe to tak gówniane że już lepiej poświęcić ten czas i
  • Odpowiedz
@K-S-: Ja też lubiłem kiedyś gotowce kupić ale raczej bardziej dla testu. Teraz już chyba przesyt jest na rynku tego i wszystko co można było to spróbowałem. Nic mnie nie zachwyciło.
Jedynie akceptuje rzeczy przy których trzeba włożyć więcej atencji niż tylko rozgrzanie np. wyżej wspomniana pinsa.
Ja leń to zamawiam, rzadko gotuje. A jak ugotuje to też nigdy nie mam zachwytu xD często bywało, że jak coś zrobiłem to
  • Odpowiedz
ość tej k


@K-S-:

Pizza z biedry, nie dość że na promocji to jeszcze jakoś dwa razy więcej mięsa niż normalnie. Patrzyłem na inne tego samego typu i miały dużo mniej składników. ( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@wuwuzela1: A pierdziele, już wolę się bawić z własną. Nawet jak coś #!$%@? i mi zakalec wyjdzie to i tak jest lepsza w smaku ¯\(ツ)/¯

Jedno mnie tylko zastanawia, skoro ta miała dużo więcej składników (40g +) to pewnie na tej samej półce jest taka bez żadnych składników.
  • Odpowiedz
@Vadzior donatello 4 sery jest dobra w smaku i nie ma zbędnych dodatków w składzie - ale wszystko oparte na mące pszennej to gówno i nie powinno się tego jeść na co dzień
  • Odpowiedz
A tu nie dość że ciasto jak podeszwa to jeszcze to mięso jakieś takie bez smaku.


Zresztą z innymi gotowymi produktami jest u nich podobnie, lasanie, pierogi, tortile kiedyś były tanie i zjadliwe a teraz nie dość że droższe to tak gówniane że już lepiej poświęcić ten czas i samemu zrobić.


@K-S-: Dobra, nie przesadzaj. Te rzeczy nie są jakieś wybitne wiadomo, ale są w porządku na ogół bardzo. Problem
  • Odpowiedz