Wpis z mikrobloga

Ktoś to czytał? Faktycznie taka 'brutalna' książka? Czy raczej brutalna z normickiego punktu widzenia, kogoś kto nie czytał horrorów? Mam ochotę przeczytać, bo interesuje mnie postać Sędziego Holdena. I to właściwie jedyna rzecz, jaka mnie interesuje w tej książce. #ksiazki
Goryptic - Ktoś to czytał? Faktycznie taka 'brutalna' książka? Czy raczej brutalna z ...

źródło: 352x500

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goryptic: @Pomruczenie: dołączam do klubu oczekujących :D czytałem sporo Cormaca: Drogę, To nie jest kraj, Trylogię Pogranicza, ale Krwawy Południk leży na półce od kilku lat i czeka na swoją kolej (nawet przeprowadził się ze mną na koniec świata, a potem z powrotem do PL). Może ktoś sprawi, że przesunę ją do góry w swoim backlogu. XD
  • Odpowiedz
@Goryptic: Czytałem, mną osobiście wstrząsnęła i polecam w 100% - nie porównał bym tego do horrorów, dla mnie zupełnie inna półka jeśli chodzi o poziom. Sama fabuła nie jest jakoś bardzo porywająca (moja własna opinia), ale przekaz i sposób w jaki jest napisana bardzo umila czytanie. Nie bez powodu znajduje się na topowych miejscach w rankingach. Pokazuje do jak brutalnych czynów człowiek jest się w stanie posunąć, jak "najprawdopodobniej" wyglądało
  • Odpowiedz