Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej #poznan

Szukam pracy z tygodniówkami na już. Jestem w ciężkiej sytuacji finansowej, może być nawet na czarno byleby było uczciwie zapłacone w terminie. Nie ćpam, nie pije, jestem zdrowy psychicznie i fizycznie. Błagam Cię, jeśli możesz pomóc to będę bardzo wdzięczny. Dotychczas pracowałem na magazynach i produkcjach. Obecnie ciężko coś znaleźć, mogę Ci nawet pokazać mój profil na pracuj pl, ponad 200 CV wysłane do różnych pracodawców w ostatnich tygodniach i znikomy odzew. Już nie mam czasu, aby nawet podjąć normalną pracę bo zanim badania lekarskie, zanim podpisanie umowy i zanim przepracuje jakiś okres to pełną wypłatę dostanę za w lipcu, czyli za półtora miesiąca. Nie mam już co jeść, ani za co opłacić pokój. Moja sytuacja życiowa jest ciężka bo jestem sam jak palec, nie mam rodziny oraz znajomych. Prywatnie jestem osobą towarzyską, uczciwą i godną zaufania. Nie mam żadnych uprawnień, czy dobrego wykształcenia, po prostu zwykle średnie i całe życie na magazynach. Nie została mi przedłużona umowa w poprzedniej firmie bo nie było zapotrzebowania. Chętnie bym spróbował w gastro chociaż nie mam doświadczenia, aczkolwiek dobrze się prezentuje i nie widać po mnie, że jestem na samym dole drabiny społecznej. Mam lek wysokości i raczej nie jestem silnym facetem więc dotychczas unikałem budowlanki czy prac remontowych, ale jestem otwarty na propozycje. Wstydzę się napisać z swojego konta na wykopie chociaż nie jestem politycznym trollem, incelem, czy toksykiem, ale różnie ludzie odbierają wszystko i wolę anonimowo. Potrzebuje zarobić na jedzenie i czynsz, jeśli będziesz ze mnie zadowolony, a ja będę widzieć że nie muszę się prosić o pieniądze to z przyjemnością nawiąże dłuższą współpracę. Jeśli możesz mi pomóc z pracą to skontaktuj się ze mną poprzez wiadomość przez anonimowe lub zostaw komentarz i napisze do Ciebie. Wykop to już moja ostatnia deska ratunku. Na dniach mogę zostać na ulicy co mi się nigdy nie zdarzyło. Jeśli Cię zawiodę masz prawo wszystko opisać na wykopie podając nawet moje dane, szukam tylko pracy z płatnością tygodniowymi. Umiem docenić pomocną dłoń i nie jestem żadnym wykolejeńcem co sobie na własne życzenie zniszczył życie. Jestem na terenie Poznania wstawić się od Twojej wiadomości w bardzo krótkim czasie, nie wchodzi w grę inne miasto, chyba że dogodny dojazd komunikacją miejską.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mój ziomek przez jakiś czas robił na uberze i woził żarcie w poz, musisz chyba tylko apkę zainstalować, można też od nich rower elektryczny wypożyczyć i wypłaty są chyba od razu, czy tam jak poczekasz to masz mniej potrącone, weź to sprawdź.
  • Odpowiedz