Wpis z mikrobloga

2 odcinki bez eliminacji to skandal i plucie na widza.
ucięte do 40 minut by nie dać eliminacji w 3 odcinku?
Tak jak typowałem Nowciaxa cały czas tak dziś ładnie ułożył dwie pierwsze linijki w zadaniu z kółkiem i krzyżykiem...
Mocno podpadł Kinder ale o tym zaraz.
AJ nie chciałem typować po 1 dniu ale dziś na starcie położył tylko 5 elementów z czego 4 źle XDDD
Potem wpadła Nadia i pomieszała cały układ Nowciaxa bo ją źle ustawił Rezi.
Jako pierwsza powiedziała że jest 7 rzędów pokazując 7 i że ułożyła siódmy.
I ogólnie też dobrze dosyć ułożyła te 2 linie mimo że bokiem XD
Wpadła Żugajka i się zorientowała że kolorów nie zapamiętała ale ogarrnęła że ze złej strony stała Nadia. Gdyby była sabo to by po prostu układała planszę.
Glencu przyszedł i ułożył dobrze 3 linię.
Konopski ułożył 6 i 7 linię, od połowy 7 rzędu zamienił kolory ale tak ogólnie to dobrze ułożył początek i figury. Potem tylko pomylił kolory.
I tu wchodzi ŁatwoGang, Nieuczesana i Kinder bo w montażu pokazali dosłownie kilka sekund ŁatwoGang jak dobrze zaczyna układać 4 rząd a Kindera pokazali jak zostało 20 sekund do końca. Nieuczesana jest pokazana jako ostatnia ale była między Łatwo a Kinderem.
Przeanalizujmy se to XD
Narysowałem se to w paincie XD
zmieniony został 5, 6 i 7 rząd. Nieuczesana zajmowała się pierwszymi rzędami i tam mocno popsuła ale ją i tak obstawiam jako Sabo. Póki co skupmy się na Kinderze.
Jak Kinder idzie do planszy to widać poprawiony w dobry sposób 7 rząd kolorami kółek. Konop się tu pomylił więc Łatwo musiał je poprawić.
Cały więc 7 rząd zatem został dobrze ułożony przez Łatwo. Nieuczesana zaczyna od razu od 1 i 2 rzędu jak ma 55 sekund więc to musiał być on.
W części Konop vs Łatwo zmienione zostały 2 rzeczy z 6 rzędu, z czego zamienione zostały dobre na złe i poprawiony został cały 8 rząd na dobry. było 5 rzeczy źle. Wszystkie zostały poprawione. Licząc 2 ostanie rzędy wyszły +3pkt.
I tu wchodzi Kinder który zostaje pokazany przy 5 rzędzie jak zostało 20 sekund.
Zepsuł 5 rząd i to w bardzo śmierdzący sposób. 5 rząd był łatwy bo 2 pierwsze to były krzyżyki a potem 5 kółek.
Wszystkie kolory były naprzemienne: czarny znak na żółtym kolorze a żółty znak na czarnym. Do zapamiętania łatwe.
Kinder mając żółte kółko w ręku mówi:
Co jest, przecież tu nie było Xów! Ale nagle wymienia tylko 1 X który był dobry na kółko a zły X zostawia bo mówi: a no ten może jednak tu był. 5 rząd musiała po łatwo dokończyć Nieuczesana. Rzuciła 3 brakujące elementy.
W 6 rzędzie były 3 rzeczy źle i tu nic nie zmienił dodał tylko złe koło na koniec w 7 kolumnie. Czyli kolejny minus.
W 7 rzędzie zmienił 3 i 4 kolumnę na złą. Kolejne 2 minusy.
Po powrocie do pokoju jeszcze się odezwał gdy już nie mogli.
Potem w ogóle nagle pokazywana jest Jeleniewska patrząca na mapę ale zaraz potem pokazywana jest Nieuczesana która jak pisałem wyżej była na planszy między Łatwo a Kinderem bo gdy ona jest na planszy to 5 rząd nie jest w całości ułożony a gdy Kinder idzie to jest.

2 rundy nie oceniam bo montaż jest już tak pomieszany że do niczego nie da się dojść.
Jedynie Kinder przez 30 sekund dosłownie stoi i nic nie robi. Wie że wszystko w 7 rzędzie jest pomieszane to nie ma nawet co zmieniać, w ostatniej chwili dodaje kółko w polu 1/1 które też jest w złym miejscu.
Cały wpis napisałem mocno chaotycznie XD ale ja rozumiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


#rezi #friz #ekipa #sabotazysta
MrBeast - 2 odcinki bez eliminacji to skandal i plucie na widza. 
ucięte do 40 minut ...

źródło: 1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@MrBeast zgadzam sie w pelni, znacznie wieksza profeska jest zachowana i moim zdaniem ten drugi sezon jest duzo lepiej zorganizowany, dla mnie fajnie jakby latwo byl sabo bo nie ukrywajmy nie padly na niego jeszcze zadne zarzuty
  • Odpowiedz
@MrBeast: ja obstawiałem Kindera od samego początku, było widać jak na rynku w BB uśmiecha się ironicznie przy rozwiązywaniu sudoku. Drugiej osoby jeszcze nie wiem ale na pewnie wg mnie jest to dziewczyna. 3 odcinka nie oglądałem ale wpis ciekawy. Dzisiaj będzie oglądane.
  • Odpowiedz
  • 0
@Meritum: Kinder w 2 odcinku z Nadią tak naprawdę nie mógł oszukiwać przy tablicy, wręcz to idealny moment by zdobyć zaufanie, poprawił jej sudoku raz o czym powiedziała. Mogła go testować i on o tym wiedział. A może oboje są sabo XD
  • Odpowiedz
@MrBeast: kinder to taki bezosobowościowy suchar, że to by było mega słabe jakby sie okazało, że taki noname +nie udzielający się w programie jest sabotażystą :/ o wiele bardziej wole myśleć, że to np taka jeleniewska jest
  • Odpowiedz