Wpis z mikrobloga

@uzalezniony_od_smutku: przy tak młodym łysieniu mała szans na zastopowanie przez fina.
Nie wiem czemu ludzie nie kupią tupetu tylko walą usuwać z organizm najsilniejszy androgen który ma wiele zastosowań. Można też się #!$%@? na łyso fakt niemniej nie każdemu pasuje ale już wolałbym doklejać włosy niż usuwać jaja
  • Odpowiedz
@uzalezniony_od_smutku gdyby nie wykop to byś wyłysiał w zdrowiu i z godnością i nawet byś nie wiedział że bycie łysym to "coś złego". Zajmij się życiem a nie czytaniem wpisów ludzi którzy na każdym kroku szukają usprawiedliwień swoich niepowodzeń.
  • Odpowiedz
przy tak młodym łysieniu mała szans na zastopowanie przez fina


@SzmaragdowySmok: Znajomy zaczął brać w wieku coś koło 23 lat i przystopowało mu to łysienie, do tego zrobił sobie przeszczep na zakola i trzyma się bardzo dobrze bez żadnych uboków. Zakola zaczęły mu się robić może z 2 lata wcześniej.

bo ludzie łysi są odrażający dla większości społeczeństwa


@uzalezniony_od_smutku: Wykop to nie całe społeczeństwo. Tutaj obrzydliwe są zakola,
  • Odpowiedz
@mlodyhuop01: A gdzie próbowałeś otrzymać receptę? Ja kilka dni temu ogarniałem na medicepcie (też pierwszy raz) i babeczka mi odmówiła xD prosiła o zaświadczenia, badania, starą recepte itp. Wkurzyłem się, zignorowałem jej wiadomość i usunąłem konto. Wieczorkiem wszedłem na mejla i patrzę jest rececpta (wtf) przepisana przez innego lekarza.
  • Odpowiedz