Wpis z mikrobloga

Nie wszyscy przeglądają główną (znalezisko: link ) więc wrzucę również tutaj. Ukr pobił przynajmniej dwóch Polaków w Katowicach. Nagrania załączyłem w komentarzach.
Jednego uderzył, gdy Polak nawet się nie bronił, a drugiego z partyzanta od tyłu, gdy zaatakowany szedł na przejściu dla pieszych. Po ataku, na końcu filmiku zaczepia kolejną losową osobę i pyta, czy jest z Polski. Na odpowiedź "nie" stwierdza "to zajebiście".
Może nagłaśniając sytuację uda się zidentyfikować ukraińskiego "gieroja" oraz deportować go do siebie na front.
#ukraina #polska #wydarzenia #patologiazewsi #bekazpodludzi
marian-stefan - Nie wszyscy przeglądają główną (znalezisko: link ) więc wrzucę równie...
  • 81
  • Odpowiedz
@marian-stefan: nie jestem z Katowic ale bywam tam czasem i tam wcześniej w kierunku dworca jest Żabka, tam przesiadują na zmianę bandy cpunow raz polskich, raz ukraińskich, jak wchodziłem do żabki to gość do mnie nożem wymachiwał a ekspedientka podczas rozmowy mówiła że spoko spoko, on dopiero wrócił z 48h i policja na to przestała zwracać uwagę, iść i się nie oglądac. Gratuluje Katowice xd
  • Odpowiedz
ich "walka o niepodległość" obejmowała wyrzynanie lachów w miejscach, które uważali za "etnicznie ukraińskie". To są motywy ukraińskich nacjonalistów, którzy mają na Ukrainie pomniki, a ich ofiary - przypominam - nie mają grobów.


@Wolfman91: W pierwszym zdaniu nie masz racji, w drugim łączysz prawdę z kłamstwem. Całość jest manipulacją o wydźwięku perswazyjnym. Być może jesteś tylko nieświadomym pudłem rezonansowym, być może nie.

Trudność zrozumienia historii w tym przypadku jest następująca. Ta
  • Odpowiedz
@RussianBoi2: napisz coś o krajobrazie subkultur w Katowicach w tamtych czasach. Jak słyszę wspominki, to zawsze mnie ciekawi jak to wyglądało od strony takich ekip, kto czego słuchał, jakie miał poglądy. Chętnie poczytam.
  • Odpowiedz
@Wolfman91:
Ale wiesz, że rzeź Ukraińców w tym dzieci zapoczątkowali Polacy w XVII, a potem byliśmy symbolem blokowania powstania Ukrainy, więc jak nadarzyła się okazja, to dokonali zemsty, może ponawracali lat, ale jednak. Tego już prawie nikt nie uczy, bo każdy idealizuje swój kraj. Prawda jest jednak zazwyczaj mało kiedy idealnie czarno-biała.
Ja tam staram się do nich podchodzić na chłodno, podgrzewanie atmosfery na nich uważam za debilną. Trwa wojna a
  • Odpowiedz
Ale wiesz, że rzeź Ukraińców w tym dzieci zapoczątkowali Polacy w XVII


@text: tego typu pieprzenie można zawsze usprawiedliwiać innymi rzeźniami sprzed x lat, a to po prostu niemądre i nieuczciwe intelektualnie oraz moralnie (zwłaszcza wobec ofiar).

a potem byliśmy symbolem blokowania powstania Ukrainy, więc jak nadarzyła się okazja, to dokonali zemsty


@text: Nie, sorry. To po pierwsze nie prawda, po drugie - to relatywizowanie bestialskiej zbrodni.

Ukraińcy wymordowali ok.
  • Odpowiedz
To tak jak Polacy sobie ubzdurali, że Śląsk i Pomorze były polskie i wróciły do macierzy, ale Ukraińcy już nie mogą? xD


@Icouldbeyourmom: I dlatego Polacy wymordowali 100 tys. bogu ducha winnych cywili, kobiet, dzieci, starców, wszystkich tych którzy nie mogli się bronić, robiąc to w najbardziej chory i bestialski sposób w jaki pozwalała im na to wyobraźnia i kreatywność.

A nie, czekaj. Wcale tak nie było. To tylko ojkofobiczne urojenia
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: szkoda tylko, że na tym filmie to Polak klepie jakiegoś typka, ale to nie ten z nagrania, tutaj każdy ma długie spodnie, tamtem miał krótkie, jak myślę, że mu się upiekło i dalej tak miałby robić to... :/
  • Odpowiedz