Wpis z mikrobloga

Doncic to już mnie tak #!$%@? że pomimo sympati do Irvinga życzę OKC finałów konferencji.

Chłop jedyne co robi to stara się wymusić faule, i wiecznie primadonna płacze, przy praktycznie kazdej akcji. Przecież żaden racjonalny człowiek nie może takiego czegoś propsować, jakby chłop był czarny to byłby w polskim internecie #!$%@? aż miło.

Po drugie gość w obronie często nie ogarnia, to że rzutowo jest #!$%@? to można jeszcze tłumaczyć kontuzją.

Wyzywajcie od hejterów, ale #!$%@?ć go już, nie mam cierpliwości do jego zachowania. Mam nadzieję że Dort go wkoncu tak spacyfikuje że reszta pojdzie leczyć tą kontuzje, i przynajmniej tą końcówkę sezonu nie będzie mnie #!$%@?.

#nba
  • 9
  • Odpowiedz
@Partyzant91: Dzisiaj właśnie zwróciłem na to uwagę. Punkt zdobyty przez OKC z drugiej strony boiska, a ten już coś mówi do sędziego. Może gość ma taką manierę - natręctwo. Jest większym płaczkiem niż Embiid. Sędziowie już mają na niego wy1ebane.
  • Odpowiedz
@Partyzant91: Nie no kontuzji to Ty mu nie życz. Ja wczoraj pierwsyz raz odpalilem playoffy i tez mnie on tak #!$%@?, ale lidze, ze to pojedyncza akcje przez frustracje spowodowana kontuzja, bo jelsi on jest tak irytujacy w kazdym meczu, to faktycznie, kiepsko to wyglada.

A nagorsze jeszcze jak OKC z 3 albo 4 punktowa przewaga, a ten próbuje kiwac i puszcza pilke w koziol miedzy dwoch i ją traci, zaraz
  • Odpowiedz
@Partyzant91: jak jest cały czas faulowany bez reakcji sędziego to co ma robić? Dort to się powinien wyfaulować już w pierwszej połowie.
Nie ogarnia w obronie? Jest bardzo dobry w obronie przez całe playoffy. Nie wiem jakie ty mecze oglądasz.
  • Odpowiedz
@Partyzant91 xD Embiid jest płaczkiem grając z paraliżem i bez jednej nogi, Doncic jest płaczkiem, bo sędziowie mają #!$%@? jak Dort go okłada jak w MMA przez cały mecz, &@_#@ to można tylko sędziów za ich gwizdanie, a nie zawodników, którym już siada psycha jak Embiid łapie chłopa w powietrzu, Murray rzuca poduszkami, Dort powinien polecieć w 15 minut, końcówki jak knicks vs philly albo knicks vs indiana, zero konsekwencji dla kogokolwiek,
  • Odpowiedz