Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że mieszkańcy Wawy to się cieszą z tego. Byłem tam nieraz, hala w 80% to Azjaci, którzy mieli wszystko za pół darmo, usługi także. Tam nawet paznokcie robili jak na masowce i w większości to faceci wykonywali.

#warszawa
  • 33
  • Odpowiedz
Wielu z nich zostało bez niczego.


@CH3j: X to doubt

handel Chińskim szajsem to całkiem dochodowy biznas, szczególnie jak to na takich targowiskach walisz w #!$%@? na podatkach
  • Odpowiedz
@tojapaweu Ja rozumiem, śmiać się z tego, że żebrzący cygan dostanie po mordzie, bo często takie insekty trują dzieci, by więcej dostać lub śmiać się z polaka, który wyjeżdża za granicę i siedzi na socjalu i nie ma zamiaru pracować. Jednak jeśli ktoś śmieje się z powodu Azjatów, którzy może i sprzedają tanie rzeczy, to jednak uczciwie pracują, czego o tobie nie można powiedzieć, skoro tak piszesz i siedzisz na garnuszku u
  • Odpowiedz
@tojapaweu: nie gadaj, byłem tam w kwietniu i też mnie masa tych salonów z paznokciami i fryzjerami zaskoczyła ale facetów to może tam było 30-40% robiących paznokcie. Moja matka tam jakieś buty kupiła od Polaka, a i ciekawe że co drugi handlarz miał jakiś protest "stop haraczom"
  • Odpowiedz