Wpis z mikrobloga

@filoop: Zaraz powinien pojawić się P70 pura jeśli już myślisz o Huawei.
Pixele to gówno, kazda generacja miaka jakies wady. Jest chwalony tylko przez wykopków.
  • Odpowiedz
@filoop: na pewno nie Huwaeia bo #!$%@?ć chińczyków komuchów zasranych a spośród tych dwóch wolałbym Pixela. Łatwiej na niego zainstalować LineageOS więc nawet jak skończy mi się support oficjalnego androida, to instaluję nowy system.
  • Odpowiedz
@Pandillero: akurat pixel ma być wspierany przez 7 lat xD, więc o wsparcie bym się nie martwił. bardziej o to, że Tensor czyli przebrandowany Exynos to #!$%@? SoC.
  • Odpowiedz
bardziej o to, że Tensor czyli przebrandowany Exynos to #!$%@? SoC


@frutson: jeśli w ogóle rozważasz taką sytuację, w której braknie ci kiedyś wydajności we flagowcu to profilaktycznie weź sobie Oneplusa xD dla większości użytkowników powinien się tylko liczyć RAM, żeby android nie przeładowywał od nowa aplikacji otwartych jednocześnie w tle.
  • Odpowiedz
@Pandillero: Mi tam wydajnościowo starczy to co mam teraz czyli LG z snapem 855. Exynos to #!$%@? SoC bo się grzeje i zjada baterię pewnie przez #!$%@? modemy. Wystarczy zobaczyć porównania jak działa ten sam telefon czyli szajsung na snapie a jak na exynosie. od lat ta sama historia.
  • Odpowiedz
  • 0
@frutson: brak googlePlay mi nie przeszkadza, nie mam kupionych żadnych apek. Liczy się aparat, zoom, jakośc nocnych zdjęć i video w stosunku do ceny, żeby nie bulic 5000 jak za s23/24 ultra ;D no i żeby nie był też taka cegłą

@fishery widziałem na wykopie właśnie dużo pozytywnych opini, stąd wzbudził zainteresowanie choć im głębiej w las tym słabiej wypada. @modzelem nie wiedziałem, że 70 już wyszła, aktualnie
  • Odpowiedz