Wpis z mikrobloga

@Krolowa_MLWP: Kiedy śpisz i jeszcze nie daj Boże masz źle dobrany biustonosz to uciska on mechanicznie miąższ piersi, powodując zaburzenie przepływu krwi i odpływu chłonki. Może powodować także ucisk na nerwy międzyżebrowe lub nerwy przebiegające w tkance piersi. Zastój w tkance piersi sprzyja tworzeniu się torbieli. Twoje piersi na pewno są zadowolone z takiego maltretowania. Nie wiem jakie gazety typu Pani domu, albo Bravo czytałaś, że spanie w biustonoszu uważasz
  • Odpowiedz
Stanik zdejmuje sie tylko do mycia, do prania i ewentualnie do seksu.


czyli i tak jakieś 100 razy częściej ode mnie

tak w ogóle, to ponoć większość Polek nosi źle dobrany cyckonosz
  • Odpowiedz
@Gokiburi: że źle dobranym to prawda.

Ja nie mam dużego cyca więc mi nigdy nic nie spłynie i nie obwiśnie :D

Ale autorka pisała, że ma "c". Sama litera nic nie mówi, ale w przypadku dużych piersi całkiem zrozumiałe jest spanie w bieliźnie.
  • Odpowiedz
@Gokiburi: Jest jeszcze coś takiego jak budowa piersi. Wiele zależy od tego jak są uformowane i gdzie "zaczepione". A co do rozlewania się to nie doświadczam bo śpię na boku :P
  • Odpowiedz
@parasolki: D jest to dla mnie już duży biust (oczywiście zależy od rozmiaru pod biustem i wysokości kobiety). Większość kobiet które znam nosi B-C, więc tak - D mogę już kwalifikować jako "ponadprzeciętny", "duży".
  • Odpowiedz
@blossoming_cherry: D:

Te Twoje znajome mają chyba złe rozmiary, mi brafiterka wymierzyła D a cycki mam małe. Z resztą 45 procent bab nosi 75c, drugie tyle 75b i myślą, że to dobry rozmiar. Swoją drogą 65E jest zdecydowanie mniejsze niż 80C, nawet patrząc na miseczkę
  • Odpowiedz
@parasolki: nie wiem czy zmierzenie tego to takie trudne zadanie - w necie są tabelki ;) No bo nie chodzi tylko o miseczkę - rozmiar pod biustem też się liczy - 65 D, a 80 D to będzie ogromna różnica - i to D, i to D, ale drugie zajmują większą powierzchnię na klatce piersiowej, więc siłą rzeczy będą wydawać się większe :D Trzeba brać również pod uwagę kształt piersi
  • Odpowiedz
@blossoming_cherry: no tak, i ogólną sylwetkę. Z tego co mówią brafiterki najczęściej panie mają zdecydowanie za duże obwody, które nie utrzymają dobrze wszystkiego. Tabelki są szerokie dość więc lepiej przejść się do dobrego sklepu. Ale ekspedientki w sieciowkach typu triumph w ogóle się nie znają na tym :c
  • Odpowiedz