Wpis z mikrobloga

Do osób, które szukały/szukają se związku na tinderze a nie RUCHANIE. Ile musieliscie spotkań zaliczyć by znaleźć porządną babę do związku i w której grupie levelowej jesteś: <30 czy 30+?
#tinder #zwiazki
  • 31
  • Odpowiedz
@aczutuse: nie da się tak XD To tak jakbyś w burdelu szukał żony
Na tinderze nie ma kobiet szukających związku. Wynika to po prostu z natury - kobieta ma setki przeciętnych facetów na żywo, którzy nadają się do związku.

Jeżeli kobieta jest związkowa to już w pracy/na studiach jest zaklepana, kobiety co się nadają do związku do 25 mają już faceta poznanego na żywo, którzy jest narzeczonym itd.

Jeżeli związek niewypali to dziewczyna wchodzi na tinder by się wyszumieć na przystojnych bolcach, a jak już sie wyszaleje to znowu na żywo bierze jakiegoś adoratora i wchodzi w kolejny zwiazek, 99% związków powstaje przez znajomych, lub szkoła, lub praca i tyle. Nie na ulicy, nie na tinderze, nie
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek ja nie mam problemow z babami bo sie z nimi nie zadaje ale mam duza wiedze bo sie z dzisiatkami spotykalem i sie nia dziele, jeszcze za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aczutuse przy takiej ilosci to roznie. Zacznijmy od tego ze nie dostaje za duzo lajkow od takich w moim typie a jak juz dostaje to jak sie z takimi uda spotkac to niestety
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: XD powodzenia z poznawaniem się w pracy jak Cię laska do HR #!$%@? i wylecisz z roboty. W 2024 połowa związków jest z internetu.

@aczutuse ja w 2016 pierwszy raz założyłem tindera i w 2018 znalazłem związek. Teraz od 2022 szukam i trafiam w większości na takie które nie chcą związku.
  • Odpowiedz
  • 0
Teraz od 2022 szukam i trafiam w większości na takie które nie chcą związku.


@pamareum: a to nie przez to, ze masz zdjecia z klata gola? to szara myszka odrzuci
  • Odpowiedz
  • 0
to co piszesz moze i by sie zgadzalo w mlodej grupie docelowej, ale ja jestem jusz po 30 i tez takie po 30 mnie lajkuja, no to takie wiesz stare panny tez chetne na zwiazek
  • Odpowiedz
@aczutuse: robiłem eksperyment i bez zdjęcia z gołą klatą w ogóle żadne laski się nie chcą spotykać, więc mam do wyboru albo się spotykać z takim co nie chcą związku albo w ogóle się nie spotykać
  • Odpowiedz
@lukasz5801: mi po pół roku bez seksu też się zdarzyło przelecieć laskę, która mi się nie podobała fizycznie i od początku wiedziałem, że nie ma mowy o związku

@nad__czlowiek no tak, bo w związku ludzie seksu nie uprawiają xD w związkach na żywo są ludzie 40+ pozostali wychowali się już w erze facebooka, a potem tindera i instagrama. 20 latka jak jej w realu powiesz, że obserwujecie się na
  • Odpowiedz