Wpis z mikrobloga

@AzazulPazuzu: Podczas konferencji z udziałem zwycięzców drugiego półfinału reprezentanci Holandii i Izraela siedzieli obok siebie. W czasie wypowiedzi Izraelki Joost Klein zakrywał się flagą. Polski dziennikarz Szymon Stellmaszyk zadał Eden Golan pytanie o to, czy czuje, że swoim udziałem sprowadza zagrożenie na konkurs. Wówczas prowadzący spotkanie dziennikarz Jovan Radomir powiedział, że Izraelka nie musi odpowiadać, jeśli nie chce. Słowa te wywołały krytykę wśród szwedzkich dziennikarzy. Wówczas Joost Klein wykrzyczał: dlaczego
  • Odpowiedz
@AzazulPazuzu: Jest oskarżony o przemoc wobec pracowniczki jakieś telewizji. Najprawdopodobniej incydent ten ma jakieś powiązania z delegacją Izraela, może nawet ta pracowniczka byłą od nich. Wiadomo, że ludzie z izraelskiej delegacji zaczepiają i czasami nękają członków delegacji innych uczestników, którzy wyrażali wsparcie Palestynie(mi wiadomo o Irlandii, Hiszpanii i właśnie Niderlandach). Ale co się tam naprawdę wydarzyło nie wie nikt, oprócz uczestników tego incydentu i można jak na razie tylko przypuszczać
  • Odpowiedz