Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Dlaczego w mediach wszyscy rzucili się na Olę ,że ma taki uśmiech ,że taka chamska ,a patologii tej pary nie zauważają bo oni ,,kochają się😂😂😂😂"????Nie rozumiem tego
  • 7
  • Odpowiedz
@Currara: Ja do Oli nic nie mam. Podoba mi się ona z wyglądu i nie tylko z wyglądu. Gdybym był w jej kategorii wiekowej, chętnie umówiłbym się z nią na randkę.
  • Odpowiedz
@Currara: no dziwne że srają się do Olki nie widząc wredoty i obludy Dykielowej. Ja tam tysiąc razy wolę bezpośredniego człowieka nawet jak jebnie z grubej rury niż takich śliskich typów co uśmiechają się do ciebie a przy najszybszej okazji wbiją nóż w plecy. Na szczęście nie mam takich "przyjaciół" ani znajomych. Ona moim zdaniem przebija Srocha bo lepiej się kryje, jak to mówi sama zaciska zęby i przykleja uśmiech
  • Odpowiedz
@Georegik: Aga musi trafić na swojego chłopa. Wtedy będzie ok kobietą- taką do rany przyłóż. Po prostu chłopa jej trzeba a nie kolegi. Tutaj swojej drugiej połówki nie znalazła i męczy ona gitarę z Jędrkiem aż do finału. Wkurzające to jest ale niczego tu nie zmienimy. Ona Jędrkowi nawet dotknąć się nie da. To niesprawiedliwe, że taka para trafiła do finału HP.
  • Odpowiedz
@Currara: przecież patOLA jest strasznie zakłamana manipulantka. Owszem, jest bezpośrednio chamska, ale też falszywa zmija i ma bardzo zły charakter. Jej osobowość może się podobać wyłącznie toksykom.
  • Odpowiedz
Oli nic nie mam. Podoba mi się ona z wyglądu i nie tylko z wyglądu.


@Aprilwine: Interesująca opinia. Przyznaję, że jak weszła, to podczas spotkania z facetami wyglądała o wiele lepiej niż później, mam na myśli jej twarz. Ona ma taki "resting bitch face", że wydaje się, jakby chciała kogoś zamordować i wydawało mi się, że ta jej cecha jest bardzo nieatrakcyjna dla ogółu widzów.
  • Odpowiedz