Wpis z mikrobloga

Od wczoraj na Ukrainie "odpalono" trollownie wewnątrz krajowe atakujące Załużnego..

"Załużnyj, który złożył przysięgę, był generałem bojowym i w czasie wojny uciekł do Wielkiej Brytanii.."

"Załużny nie dotrzymuje słowa. Powinien zostać na Ukrainie, gdzie teraz ze swoim doświadczeniem jest sto razy bardziej potrzebny"

"No cóż, kim on będzie bez swojego stanowiska? Nie ma na ten temat ani słowa. Nie wierzę w bajki o jego utracie zdrowia."

"Byłby generałem z doświadczeniem i autorytetem w armii. Tu na pewno byłoby to bardziej przydatne. A teraz porzucił swój kraj w środku wojny. Kiedy jego zawód jest potrzebny bardziej niż kiedykolwiek. Już przemilczę, że przez całe życie będzie teraz otrzymywał za to wynagrodzenie.Kim on jest po tym wszystkim?"

#ukraina #wojsko #rosja
Pokojowa - Od wczoraj na Ukrainie "odpalono" trollownie wewnątrz krajowe atakujące Za...

źródło: temp_file6470617438673543977

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 2
@Grooveer to komentarze na ukraińskich telegramach. Zalużny do wczoraj raczej był szanowany i ludzie byli mu bardzo wdzięczni za dotychczasową służbę. Ale od wczoraj z jakiegoś powodu odwróciło się wszystko o 180 stopni. I jest tego wysyp.
  • Odpowiedz
@Pokojowa może to ruskie trolle podszywające się pod Ukraińców? Przecież to nie Załużny tak sobie wymyślił tylko prezydent Ukrainy pozbawił go stanowiska głównego generała Ukrainy. I w ramach nagrody pocieszenia wymyślił mu stanowisko ambasadora w UK.
  • Odpowiedz
@Grooveer: Co ruskie trolle mają na tym zyskać? Raczej ukraińska elita się boi że może mu do głowy przyjść kariera w polityce a wtedy skończy się dzień dziecka jak im się trep dobierze do dupy.
  • Odpowiedz