Wpis z mikrobloga

#mocnyvlog Chomiczur znów jechany za to że spał i nie zobaczył potężnej limuzyny. Ooooo Marcinku cóż czynisz ze swoimi kochanymi znajomymi, jak możesz ich tak do gleby na wizji dobijać.
  • 25
  • Odpowiedz
@Ucel: Zobacz, że zmienił auto. Naturalnym byłoby, żeby siedział z Marcinkiem i Przemysławem w aucie z tyłu, a nie było dla niego miejsca w gospodzie;) Tam iskrzy, ale to dobrze. Dymów brakowało na kanale. Nawet akcja z Łysą, znamy film o popłynięciu, przerwa i Łysa po latach w sklepie, witająca Marcina jakby mu tylko odmówiła uprania bokserek 3XL, a nie cokolwiek zabrała.
  • Odpowiedz
@Ucel: Są. Marcinek przytomnie kamerował ledwo żywego kolegę na wyjeździe, a i gdzieś wspomniał jak ten boleśnie rozstanie przeżył z panną. On jest mega koleżeński. Jedynie kolegi Przemka się boi i słusznie, bo szafa do wora, a wór do ...Zobacz nawet tą ekipę co jedzie na Albanię oprócz Mareckiego nowe gęby. Why? Chyba za Narol mają do niego mega spinę. Po co on to filmował? itd. Choć tak jak w
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: niezłe urojenia xD Przecież oni są z Warszawy to normalne, że jadą razem. Może po tych wcześniejszych wyjazdach się zakolegowali? Przecież po tej słynnej majówce to już były wyjazdy i nie było widać by ktoś miał pretensje
  • Odpowiedz
@bartd: Pani Kamila na bank. Spotkali się przypadkiem. Nagrał-nie kasował. Nie chciało mu się ciąć, ktoś się nie zorientuję itd. On kilka razy nie ciął coś co mógłby typu wyjazd do pewnego do nadleśnictwa, gdzie jakby lepiej się kamuflował w filmach, nie byłoby afery czy nawet motyw jak chyba na evencie jakimś babie krzesło zabrał, ona czekała, że on niesie dla niej, a on bach, bach i karabach;)
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Ale wiesz że dorośli ludzie swoje sprawy załatwili i po prostu idą dalej, dlaczego mają dla siebie być niemili? Nikt w świecie dorosłych nie obraża się i nie drobi dram jak 7 latek.
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89 kontekst to rozwód, normalna sprawa że musiał ją splacić. To że ty masz dalej negatywne myśli o kolegach co cię męczyli w szkole, nie znaczy że dorośli tak się zachowują. Poza tym ostatnio liczyliscie że na broń wydał ponad 100k, Tesla 200k to ta 100 wcześniej jest jak splunąć dla niego ;)
  • Odpowiedz
@Niedogonisz: Ja wywalam o czym innym pisałem. Myślałem, że jesteś od repiva. W świecie dorosłym bardziej obrażamy się niż dzieci, nawet teksty pisząc na ty piszę się z dużej litery np. a nie piszesz i robisz opowieści co miałeś w szkole, choć to mnie nie interesuję. Pierwszy raz mi się tu pojawiłeś, więc odpiszę, bo poruszyłem temat co nie masz racji. Jakbyś prześledził to co ludzie idą się sądzić po
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Zmień środowisko to niebywałe że twoi znajomi obrażają się na ciebie jak piszesz do nich na ty z małej litery. Ja rozumiem że twoje otoczenie "sądzi" się o wiaderko czy tam 4 krzesła, ale normalni dorośli ludzi tak jak Marcin się po prostu dogadali. Daj link do tego burzliwego końca związku - pewnie nie dostanę bo to urojenia - jakiś czas temu podobny tobie osobnik na tym tagu chciał
  • Odpowiedz