Wpis z mikrobloga

zauważyliście, że od dwóch dekad nie pojawiają się już zespoły z globalnymi hitami jak np było Limp Bizkit Behind Blue Eyes albo The Kill 30STM albo Avril Lavigne i sk8ter boy albo nawet Amy Winehouse lub Nickleback, Red Hotsi z Californication no nie wiem czy to wina spotify itp i dlatego kiedyś było dużo fajnej muzy bo było mtv i 30 ton, które leciały bez przerwy a teraz to jakieś flaki eurowizyjne albo coś nawet nie wiem co jaki jest hit tego lata???? #muzyka #przemyslenia
  • 10
  • Odpowiedz
@naksu: z jednej strony się zgodzę z drugiej, panie ale to inne czasy były, młodzi byliśmy...
sama w wieku nastoletnim niewiele więcej robiłam poza oglądaniem kanałów muzycznych, też jako dziecko oglądałam z rodzeństwem te wszystkie muzyczne notowania... wtedy to miało wszystko inny 'smak'. Teraz może i są hity ale ja już sie tym nie interesuje, nie jaram, nie słucham, nie czuć tego jak kiedyś.
  • Odpowiedz
@naksu: zespoły są, tylko Ty ich nie słuchasz. Odpalasz sobie playlistę samotnie w samochodzie i tyle. Wiek to jedno a dostęp do miliona piosenek na wyciągnięcie ręki dopasowanych pod twój gust to drugie.
  • Odpowiedz
@naksu: Pojawiają się. Z takich starszych (ale młodszych niż 20 lat): Twenty One Pilots, Foster the People, Imagine Dragons, Taylor Swift itd. Do tego Zoomerzy zupełnie inaczej odkrywają muzykę niż pokolenie Y i X. Gdzie X korzystało głównie radia/telewizji i przegrywanych kaset, Yki rozszerzyły to o pobieranie muzyki z internetu i współdzielenie jej wśród znajomych. Nie mam pojęcia jak to funkcjonuje u Z, ale wydaje mi się, że dużą rolę odrywają
  • Odpowiedz
  • 0
@armagedon444 jakich faktów? mam swoją opinię jeśli chcesz ją spróbować przekształcić możemy rozmawiać dalej jestem otwarta na zmianę poglądów o ile coś naprawdę mnie do tego przekona
  • Odpowiedz