Wpis z mikrobloga

Obejrzałem teraz wystąpienie Donalda i o ja jebe, najwyższa forma orania.


@eleganckichlopak: teraz porównaj sobie przemówienia Morawieckiego jak był premierem.
Przecież to jest taka przepaśćXD
  • Odpowiedz
@d4wid: No właśnie dlatego go porównałem. Morawiecki nie wzbudza żadnego zaufania, każde jego słowo jest nasączone jadem i kłamstem. Nie wiem czy to był szczery #!$%@? Donalda czy taka gra polityczna, ale robi to pierdyliard razy lepiej od Pinokia.
  • Odpowiedz
@Dupcyfer: No i co tu wrzucasz xD, kryzys z roku 2008 gdzie polacy byli zbyt biedni i nie mieli aktyw w USA, już pomijając tą cała twoja misterna manipulacje z wrzucaniem jednego slajdu z jednego okresu xd tutaj sie popatrz
Desire22 - @Dupcyfer: No i co tu wrzucasz xD, kryzys z roku 2008 gdzie polacy byli zb...

źródło: 22222

Pobierz
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: No różnica jest taka że jak pinokio mówi X a robi Y to nikt nie ma wątpliwości że jest kłamcą bo mu nos rośnie a w przypadku donalda który może powiedzieć i obiecać cokolwiek z czego się nie wywiąże jest problem bo są kłamstwa a noś nie rośnie. Jeszcze w łeb można dostać jak się stwierdzi że obiecanie np. zwiększenia kwoty wolnej to kłamstwo jak każde inne. Czy to że
  • Odpowiedz