Wpis z mikrobloga

Śmieszne. Człowiek #przegryw w przerwie od narzekania na zły algorytm #youtube broni dziewczynek śpiewających piosenkę Fagaty w autobusie używając jako argumentu ''bo chłopcy'' i prowadząc narrację na zasadzie bo chłopcom można więcej jak rasowa feministka co oczywiście jest gówno prawdą. No, ale wiadomo dziewczynki coś odwaliły więc trzeba ich bronić twierdząc iż jakby to byli chłopcy wcale nawet by sprawy nie było robiąc przy tym jakieś męczennice z tych dziewczynek XD #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #famemma (dla zasięgu)
Cztero0404 - Śmieszne. Człowiek #przegryw w przerwie od narzekania na zły algorytm #y...
  • 25
  • Odpowiedz
@Bagio ja śpiewałam Ascetoholixa - Hej suczki, ale szkopuł tkwił w tym, że oni nie robili wcześniej contentu dla dzieci typu rap z panem Yapą.

Fagata na contencie dla dzieci sie wybiła i nadal ma grupę odbiorców w wieku wczesnonastolenim, więc przestań gadać głupoty jak ten podstarzały boomer z podagrą.
  • Odpowiedz
@Bagio tak jestem, i co? Grupa osób o kolorowych włosach się teraz splacze i narysuje tęczę kredą na chodnikach w ramach solidarnosci z przyzwoleniem na rozwiązłość seksualną u 12 latek?
  • Odpowiedz
@Bagio brawo właśnie zostałam zmissgenderowana. Jestem osobą różowopaskową i nie zostałam nazawana po moich prawidłowych zaimkach to jest: she/her Także gratuluję i miłego życia z takim podejściem.
  • Odpowiedz
  • 1
i współczesny inceliat


@LadyRaspberry Ma rację. @Bagio Nigdzie nie napisałem, że seksualność jest czymś złym wręcz przeciwnie uważam takową za piękna normalną i naturalną na swój sposób natomiast problem zaczyna się pojawiać w momencie kiedy ktoś próbuje takową normalizować wśród dzieci oraz postaci takie jak Fagata. Do tego podlewając to jeszcze wszystko takim sosem którego narracja próbuje mówić iż winę za krytykę nie ponosi to co zrobiły te dziewczynki zaś to jakiej
  • Odpowiedz
  • 0
12sto letni chłopcy to nie tak dawno słuchali peji czy spawaczy


@GrubyPrezes: Czy naprawdę porównałeś właśnie twórczość i wpływ na społeczeństwo Peji mającego na koncie drogę od zera do milionera prawdziwą, wyjście z alkoholizmu, płyty takie jak reedukacja do jakiejś laski które ma OnlyFansa oraz wypłynęły na nią głosówki, że ona chce mieć bogatego chłopaka bo nie chce iść na studia XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Cztero0404: nie, chciałem pokazać jak przez półtorej dekady #!$%@?ły się wartości przenoszone przez muzykę, rychu nawijał że nie warto się #!$%@?ć za markowy ciuch za to ona sugeruje wręcz przeciwnie, dziwne czasy
  • Odpowiedz
  • 0
@GrubyPrezes: Tutaj muszę przyznać akurat rację. Dziś bardzo często jako społeczeństwo mamy do czynienia z systemem odwróconych wartości zwyczajnie. To co kiedyś było bardzo toksyczne i szkodliwe dziś się promuje próbując wmówić ludziom iż jest to coś dobrego.
  • Odpowiedz