Wpis z mikrobloga

Ten temat to po prostu kwintesencja głównej Wykopu:
https://wykop.pl/link/7434965/polscy-politycy-biegaja-wokol-niemki-niczym-polki-za-mokebe

Krótki filmik, gdzie politycy KO ustawiają się razem do zdjęć z Ursulą von der Leyen. Wykopki odkryły Amerykę, że politycy pozują przed kamerami z bardziej znanymi od siebie politykami, bo to element kreowania wizerunku politycznego. Wszyscy politycy wszystkich partii tak robią w każdej kampanii. Jak jest okazja zrobić sobie fotkę z samą Przewodniczącą EU w czasie kampanii do EU, to tylko idiota by z tego nie skorzystał. Wójt robi sobie fotkę z posłem, poseł z premierem, prezydent z prezydentem większego kraju.

2-dniowe zielone konto wrzuca ten filmik z tytułem zwierającym słowa-klucze, które na wykopków działają jak czerwona płachta na byka. "Niemka", "polki", "mokebe". I tyle w sumie wystarczy, to jak wrzucenie 3 bananów do klatki z głodnymi pawianami, żeby posłuchać ich wrzasków. Kilka wysoko plusowanych komentarzy:

Boże, co to za kompromitacja. Żałosny politykierzy będący na smyczy Niemiec. Wstyd, zachowują się jak w jakimś bantustanie

To raczej nie Polacy, a przynajmniej nie politycy pracujący dla dobra Polski

Co jest wykopki?. Jak rządził pis, to na piedestały wynosiliście rudego i pisaliście że uratuje Polskę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wstyd sami sie stawiają w pozycji służącego, ta skompromitowana baba musi mieć z nich niezła bekę, wyglądają to jakby właściciel plantacji przyjechał do swojej kolonii

To wszystko to jest taki żałosny spektakl, że patrzy się na to z politowaniem

W 1410 biegaliby robiąc zdjęcia z Ulrichem von Jungingenem.

Biegają, jak kiedyś arystokraci wokół ambasadora Rosji w Rzeczpospolitej Repnina. Zgraja bez godności i honrou.


#polityka #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpodludzi
  • 6
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: to dawaj fajnopolaku te zdjęcia, jak czynni politycy konfederacji robią sobie zdjęcia z ambasadorem lub innym politykiem rosyjskim, ale takie zrobione po 02.2022 Bo ja z drugiej strony zalinkuję ci xD kilka tysięcy jak światowi przywódcy po 2014 czyli pierwszej inwazji na Ukrainę, robili sobie ich każdą ilość z każdym liczącym się kacapskim politykiem. Mnie ciekawi ta zbiorowa amnezja i brak samokrytyki, bo Rosję trzeba było zacząć #!$%@? już w
  • Odpowiedz
  • 0
@mannoroth: Politycy wszystkich partii (może poza Lewicą) cały czas cykają sobie fotki z duchownymi. Widzisz, żeby ktoś się o to oburzał?

Nie, bo to nie zdjęcia były problemem w kontaktach PIS z Rydzykiem. Tylko pieniądze podatników, którymi PIS sowicie obsypywał Rydzyka w zamian za prowadzenie dla nich kampanii wyborczej w Radiu Maryja i TV Trwam.
  • Odpowiedz
@lewoprawo: Wg mnie są, bo jest to podlizywanie się grupie, której interesy nie są zbieżne z Polskimi. Unia jest po stronie zachodu, kościół - wschodu. A poparcie kościoła nigdy nie jest za darmo. Pompowanie w nich pieniędzy to utrzymywanie na terenie kraju pasożyta, który, jak uczy historia, sprzeda nas przy pierwszej okazji
  • Odpowiedz