Wpis z mikrobloga

Mirki #smartfon za 2k, #pixel 7 czy jakiś samsung? Zależy mi na tym żeby nie był przesadnie wielki, płynnie chodził i miał normalne menu. W nic nie gram, tylko yt fb i GPS. No i aparat żeby był całkiem okej.
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pewnie powiesz, że to wszystko da się ustawić, ale nie po to kupuję telefon, by spędzać dodatkowy czas na konfigurację czegoś, co normalnie mam out of the box i mi się podoba


@kostniczka: To jakim cudem na androidzie siedzisz a nie japku?


No to wiem dlaczego nie widze różnic, bo nawet czystego andka po kupnie konfiguruje raz i zapominam że coś zmieniałem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@opiwrk byłem w ME i promka na zdanie starego telefonu obejmuje tylko iphony i to od 11 w górę. Jest to jedne wielkie XD. Samsung a55 jest godny uwagi czy lepiej pixel 7? Czy już odzalowac te parę złotych i dorzucić do 8a bo przeskok ogromny?
  • Odpowiedz
@TonyMalin: To są słabo zorientowani. Promocja na 8a
https://www.mediaexpert.pl/lp,20793-google-pixel-8a?gad_source=1
Tutaj możesz sprawdzić, czy stary telefon się kwalifikuje i ile za niego dostaniesz.
https://wykup.mediamarkt.pl/standard-trade-in/
To lista z mediamarktu, ale w media expert jest bardzo podobnie. Byłem osobiście.
Miedzy 8a a 7 nie ma dużego przeskoku i nie warto dawać za niego ponad 2000zł. Ale w promocji na ME, jak masz gruza na wymianę, w miarę się opłaca za ~1750zł.
  • Odpowiedz
  • 1
@TonyMalin Kurde aż ciężko uwierzyć, żeby taki szajs odwalili. W regulaminie jest napisane, że telefon musi być w bazie Foxway. Dziwne, żeby mieli tam same iPhony... Też mi się wydaje tak jak @cacyyy napisał, że coś nie ogarnęli.
  • Odpowiedz
@opiwrk: mój xiaomi redmi 7 się kwalifikuje. Do iPhona mu daleko
Ogólnie z promocji opłaca się skorzystać jak ktoś ma słaby telefon na wymianę.
Nie opłaca się wymieniać dobrych, bo jak ten 8a za parę miesięcy stanieje, a stanieje na pewno, to się okaże że oddaliście dobre telefony za darmo.
  • Odpowiedz
@TonyMalin: Ja swojego odebrałem, oddałem redmi 7 ze słabą bateria za 24zł. Na olx max 100zł, wiec się opłacało.
Sam telefon ok, o ile zaakceptujesz wygląd. Ma potwornie grube ramki, wygląda jak telefon za 500zł. Pozatym jest gruby i trochę ciężki w porównaniu do redmi 7.
Jak Ci nie szkoda dołożyć 700zł, bierz pixela 8. W promocji na komputroniku za 2480zł.
  • Odpowiedz
  • 0
@cacyyy właśnie wracam z ME, chciałem oddać LG d855 ale powiedzieli że takiego telefonu nie ma w bazie i żebym #!$%@?ł. Samej bazy też nie potrafią wskazać, na infolinii też nic nie wiedzą. Kabaret i stracony czas
  • Odpowiedz
  • 0
@cacyyy po odwiedzeniu 3 sklepów stacjonarnych, wykonaniu 4 telefonów na infolinię w końcu zobaczyłem te listę foxway której próżno szukać w regulaminie. Co ciekawe nie było tam Twojego redmi 7.
  • Odpowiedz
@TonyMalin: To Ci dali zła listę, prawdopodobnie ze strony google. Media expert ma inna, podobna do tej z mediamarktu. https://wykup.mediamarkt.pl/standard-trade-in/
Przechodzą takie telefony jak na przykład huawei y6, albo 8 letni huawei P9.
Ja oddałem redmi 7 z padniętą baterią, za 24zł, wstępna wycena była 38zł.
Z tego co widziałem nawet redmi 6 przechodzi...
Nie wiem czego, ale na stronie mediamarktu nie ma żadnego LG, więc w ME też może nie być.
Poszukaj jakiegoś gruza o wartości olx max 100zł. Takie się
  • Odpowiedz