Wpis z mikrobloga

@exystexys: raczej ci się wydaje. Jak chcesz to podaj wymiary barki pas talia biodra i ile % bf to ci powiem. Ja mam przeciętne. Mam wąskie barki ale też bardzo chudy środek i proporcjonalna szerokość miednicy więc nie ma tragedia, bo jest iluzja. Ale jak jakiś szerszy obok by stanął to by mnie przykrył. Dobry frame zdarza się rzadko a bardzo dobry bardzo rzadko, coś jak z mordą podobnie
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Dokładnie tego nie zmierzę samemu, ale barki cos kolo 125, pas ~84 teraz, biodra 95. Bf nie wiem ile mam, zgadywanka. Mi bardziej chodzi po prostu ze szerokie barki i wąski brzuch i fajnie bym wyglądał.
  • Odpowiedz
@exystexys: no to masz podobnie jak ja, to jest przeciętny frame, tylko ja jestem parę cm niższy. Też mam 125cm a że za 2 tyg kończę redukcję to teraz w pasie 1cm nad pępkiem mam 78cm a biodra 89.
Na filmiki jest dobre proowannie słaby frame u owcy vs dobry frame u sakera, deklasacja. Ale nie ma co narzekać, jest dobrze.
anonanonimowy321 - @exystexys: no to masz podobnie jak ja, to jest przeciętny frame, ...
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Jakbym miał taki frame jak ten drugi to bym chyba sobie darował siłownię i czymś innym się zajął. Dziwnie to jakoś tak wygląda. I jeszcze barki po kolejnej masie mi się jeszcze bardziej poszerzą, więc ja tam jestem zadowolony. Szkoda że nie zmierzyłem przed chodzeniem na siłownię, pewnie jest duża różnica.
  • Odpowiedz
@exystexys: masz dość podobny. barki sie nie poszerzaja za dużo, szerokość głównie jest zależna od szerokości obojczyków. jak rozbudujesz dobrze srodkowy akton barkow to tam te pare cm doda. Chyba ze ktos ma bary jak kule armatnie to wtedy tak, ale naturalnie to mozna zapomnieć. Dla naturala robienie proporcji to glownie ucinanie z pasa co sprawia wrazenia lepszego v
  • Odpowiedz