Wpis z mikrobloga

#eurowizja

Rozumiem, że komuś nie podoba się piosenka Luny ale nie wiem po co to wyjeżdżanie na jej wygląd xd co drugi komentarz jest o jej wyglądzie jakby sobie go sama wybrała. :/
  • 8
  • Odpowiedz
@niegwynebleid: A mnie to wygląda na zwykłe wylewanie frustracji albo leczenie kompleksów. W życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby kogoś obrażać i wyzywać (i to osobę, z która się nie ma styczności) tylko dlatego, że mi się nie podoba i czuję do niego niechęć.
  • Odpowiedz
  • 0
@OstatniZnak: Nie pochwalam ale cóż, jak ktoś się pcha na świecznik to musi się z tym liczyć i o wiele gorszymi rzeczami. Są rzeczy których nie kupisz.
  • Odpowiedz
@puffpuff: I jak zwykle #urojeniaprzegrywoidalne. Nikt tu nie wyzywa nikogo od inceli, nikt nie napisał, że jest święta i nie można mówić o niej nic złego. Po prostu ciężko jest zrozumieć sens pisania chamskich komentarzy dotyczących wyglądu. I to na portalu, gdzie często ludzie narzekają, że kobiety patrzą na wygląd albo że odrzucają "dobrych chłopaków" z powodu wyglądu.
  • Odpowiedz
@OstatniZnak @choochoomotherfucker ja dzisiaj z ciekawości spojrzałam, co ona innego stworzyła. Trafiłam na załączoną piosnkę i pierwsze, co mi się rzuciło w oczy, to jak kolor brwi i włosów zmienia twarz. Dziewczę miało naprawdę nietuzinkową urodę. Jej obecny wygląd jest jej wyborem. No cóż. Pięknością nie jest, ale żeby od razu pasztety latały...
Dorciqch - @OstatniZnak @choochoomotherfucker ja dzisiaj z ciekawości spojrzałam, co ...
  • Odpowiedz