Wpis z mikrobloga

Cześć.
Oceni ktoś portfolio (2D i 3D, własną stronka) na PW.
Chciałbym też dostać kilka porad co zrobić, żeby znaleźć lepiej płatną pracę na etacie niż obecnie, co ulepszyć w portfolio, albo w jakiego skilla zainwestować swój czas.

Obecnie pracuje na etacie i robię zlecenia, zostanie freelancerem to spoko pomysł, ale jeszcze nie teraz bo moje zarobki ze zleceń są bardzo różne, czasami mam ich zero, a czasami więcej niż wypłata z etatu xd, ale raczej wychodzi z tego mniej kasy niż z etatu, a chce mieć jakiś pewny zarobek i spokojniejsza głowę.

Patrząc po ogłoszeniach to marketing albo ux/ui jest nieźle płatne jako dodatkowy skill, ale dla osób z doświadczeniem. Chyba, że źle szukam.

#grafika
#grafikakomputerowa
#pracait
#praca
#grafika3d
#3d
  • 7
  • Odpowiedz
ostanie freelancerem to spoko pomysł, ale jeszcze nie teraz bo moje zarobki ze zleceń są bardzo różne, czasami mam ich zero, a czasami więcej niż wypłata z etatu xd, ale raczej wychodzi z tego mniej kasy niż z etatu, a chce mieć jakiś pewny zarobek i spokojniejsza głowę.


@G123: Jak nie masz uzbieranej wystarczającej poduszki finansowej ani stałego źródła klientów lub dobrego sposobu na ich regularne pozyskiwanie to z freelancerką
  • Odpowiedz