Wpis z mikrobloga

@dr_love @bydgoszczvx Jak dla mnie Amułarzyk lepszy. Gucci bardziej pudrowy no i wanilię czuć. Trwałość ma niezłą, ale mój Amułarz chyba z 2022 też bardzo fajnie trzyma. Generalnie gdyby nie Reflection na dropach w eglamurze za +/-700zł to bym pewnie psikał Guccim, a tak to wolę Amułarza na półce.
  • Odpowiedz
@bydgoszczvx bardzo duΕΌe podobieΕ„stwo do reflection, zwΕ‚aszcza tych starszych wypustΓ³w bΔ…dΕΊ obecnego 45, z tym ΕΌe Gucci wydaje mi siΔ™ trochΔ™ gΕ‚adszy i odrobinΔ™ sΕ‚odszy
  • Odpowiedz
Amouage jest drogi uniwersalny ładnie pachnie ale nie projektuje. Gucci jest równie drogi a jak na designera to bardzo drogi, ma parametr ale brakuje mu lekkości reflection przez momentami mocno zamulającą gumową tonkę. Jeśli pytasz którego wybrać to nie wybieraj żadnego i weź innego białokwiatowego kozaka za grosze czyli nikosa scuplture parfum. A jak nie szkoda ci pieniędzy to weź lepiej fleur du male.
  • Odpowiedz
@dr_love pamiętam że trzymał konkretnie aż byłem zaskoczony, lepszy od obecych wypustów reflectiona, ale tak jak ktos tu wyżej napisał ze brakuje mu lekkości amouage to coś w tym jest powiem Ci, bo jest trochę linijny i mało zmienny, najlepiej sobie podskocz do seforki i zrobić testa na rece ;) blisko masz w miarę przecież :d
  • Odpowiedz
@bydgoszczvx mam zarΓ³wno starego Reflection z 2013 (poezja) jak i nowego z 2022 (wykastrowany ze swojej gΕ‚Δ™bi i parametrΓ³w) i nie powiedziaΕ‚ bym ΕΌe Gucci jest do nich jakieΕ› turbo podobne. Tutaj podobieΕ„stwo znacznie bardziej skrΔ™ca w stronΔ™ PDM Pegasus niΕΌ Amouage.
  • Odpowiedz
@bydgoszczvx: miałem okazję poznać tego elixira w drogerii, według mnie nie ma podjazdu do reflection, ciężki, chemiczny kloc, który zmęczył mnie swoją ogromną trwałością. Amouage pod względem jakości jest o niebo lepszy, a znam tylko nową wersję. Niestety parametry średnie, ale zapach to rekompensuje i przy cenie z eglamour imo warto.
  • Odpowiedz